Zmniejszenie tkanki tłuszczowej, dermatologia estetyczna

przez | 9 września 2021
Nadwyżka tkanki tłuszczowej, to w zasadzie problem estetyczny, jaki dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn. U mężczyzn miejsca nagromadzenia tkanki tłuszczowej to brzuch, boki, kark, szyja, podbródek. Jej umiejscowienie bywa zależne od genów i pomimo odchudzania reszty sylwetki, w tych miejscach nie widzimy znaczącej poprawy. Uprawianie sportu też nie pomniejsza nagromadzonej tkanki, co jest rezultatem jej mizernego metabolizmu.

redukcja tkanki

Autor: Optopol
Źródło: Optopol
Sprawa z nadwyżką tkanki tłuszczowej na brzuchu, biodrach, czy też ramionach, dotyczy nie jedynie osób z nadwagą, ale też tych o słusznej masie ciała. Dermatologia estetyczna nie zaprzestaje w opracowywaniu nowych procedur na redukcję tkanki tłuszczowej – .

Jeśli szukasz rzetelne dane, zerknij i sprawdź naszą informację (https://ochota.centrumdemed.pl/kontakt/) – tutaj znajdziesz tylko interesujące oferty. Kliknij, nie zawiedziesz się.

Jednym z na ogół przeprowadzanych zabiegów jest liposukcja hydrologiczna.

Nowatorskie urządzenie o nazwie Body Jet, zrewolucjonizowało uprzednie procedury eliminowania tkanki tłuszczowej i profilowania figury. Jest to pierwsze na świecie urządzenie, w jakim wykorzystano oryginalną procedurę strumienia wodnego. Dopuszcza ona przeprowadzić redukcję tkanki tłuszczowej w sposób dobitnie mniej inwazyjny, bardziej pewny i bardziej dokładny z wynikami w znacznym stopniu lepszymi niż pozostałe strategie liposukcji.

Redukcja tkanki tłuszczowej takim nowoczesnym sposobem, cechuje się krótkim czasem rekonwalescencji, a wyniki są błyskawiczne – tutaj więcej informacji. Na dodatek, dzięki takiej procedurze, dopuszczalna jest reimplantacja tkanki i użycie jej do kształtowania innych partii sylwetki.

Dermatologia estetyczna z powodzeniem zmienia konwencjonalną liposukcję, nowoczesną procedurą, będącą zabiegiem zdecydowanie mniej inwazyjnym.

redukcja

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Cechuje się przy tym większą dokładnością. Redukuje przymus robienia poprawek, również dostarcza pacjentom niewspółmierny z innymi strategiami komfort zarówno podczas, jak i po zabiegu.

Wdrożenie miejscowego znieczulenia minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych, takich jak zakrzepica, niebezpieczeństwo zatorów, lub nudności.

Jeżeli masz chęć poznać więcej danych na prezentowany wątek – doskonale się składa, ponieważ jest już pełna informacja (http://theomarvee.com/content/4-kontakt), którą możesz zobaczyć tutaj.

Do najistotniejszych plusów zabiegu należą przytomność pacjenta, bez niezbędności obecności anestezjologa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*