Zmniejszenie tkanki tłuszczowej, dermatologia estetyczna

przez | 26 kwietnia 2022
Nadwyżka tkanki tłuszczowej, to w zasadzie problem estetyczny, jaki dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn. U mężczyzn miejsca nagromadzenia tkanki tłuszczowej to brzuch, boki, kark, szyja, podbródek. Jej umiejscowienie bywa zależne od genów i pomimo odchudzania reszty sylwetki, w tych miejscach nie widzimy znaczącej poprawy. Uprawianie sportu też nie pomniejsza nagromadzonej tkanki, co jest rezultatem jej mizernego metabolizmu.

redukcja tkanki

Autor: Optopol
Źródło: Optopol
Sprawa z nadwyżką tkanki tłuszczowej na brzuchu, biodrach, czy też ramionach, dotyczy nie jedynie osób z nadwagą, ale też tych o słusznej masie ciała. Dermatologia estetyczna nie zaprzestaje w opracowywaniu nowych procedur na redukcję tkanki tłuszczowej – .

Jeśli szukasz rzetelne dane, zerknij i sprawdź naszą informację (https://ochota.centrumdemed.pl/kontakt/) – tutaj znajdziesz tylko interesujące oferty. Kliknij, nie zawiedziesz się.

Jednym z na ogół przeprowadzanych zabiegów jest liposukcja hydrologiczna.

Nowatorskie urządzenie o nazwie Body Jet, zrewolucjonizowało uprzednie procedury eliminowania tkanki tłuszczowej i profilowania figury. Jest to pierwsze na świecie urządzenie, w jakim wykorzystano oryginalną procedurę strumienia wodnego. Dopuszcza ona przeprowadzić redukcję tkanki tłuszczowej w sposób dobitnie mniej inwazyjny, bardziej pewny i bardziej dokładny z wynikami w znacznym stopniu lepszymi niż pozostałe strategie liposukcji.

Redukcja tkanki tłuszczowej takim nowoczesnym sposobem, cechuje się krótkim czasem rekonwalescencji, a wyniki są błyskawiczne – tutaj więcej informacji. Na dodatek, dzięki takiej procedurze, dopuszczalna jest reimplantacja tkanki i użycie jej do kształtowania innych partii sylwetki.

Dermatologia estetyczna z powodzeniem zmienia konwencjonalną liposukcję, nowoczesną procedurą, będącą zabiegiem zdecydowanie mniej inwazyjnym.

redukcja

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Cechuje się przy tym większą dokładnością. Redukuje przymus robienia poprawek, również dostarcza pacjentom niewspółmierny z innymi strategiami komfort zarówno podczas, jak i po zabiegu.

Wdrożenie miejscowego znieczulenia minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych, takich jak zakrzepica, niebezpieczeństwo zatorów, lub nudności.

Jeżeli masz chęć poznać więcej danych na prezentowany wątek – doskonale się składa, ponieważ jest już pełna informacja (https://theomarvee.com/content/4-kontakt), którą możesz zobaczyć tutaj.

Do najistotniejszych plusów zabiegu należą przytomność pacjenta, bez niezbędności obecności anestezjologa.