Zatroszcz się o siebie zimą

przez | 9 lipca 2021
Wiatr, deszcz i zimne powietrze nie pomagają w uzyskaniu zachwycającego wyglądu. Skóra twarzy staje się sucha, brzoskwiniowy, letni odcień skóry znika, a każdą niedoskonałość widać jak w mikroskopie. Sporą krzywdę urodzie wyrządza również suche, ciepłe powietrze i oczywiście klimatyzacja.

Autor: Drogerie Natura

Zimowa aura i ciepłe kurtki, swetry i płaszcze podrażniają też skórę ciała, która staje się sucha i szorstka w dotyku.

Czy prezentowana tu sprawa jest według Ciebie nietuzinkowa? Jeśli tak, to inne tego rodzaju materiały zobacz pod adresem, który zobaczysz tu. One też Cię zaintrygują.

Wszystko to powoduje, iż czujemy się nieatrakcyjne, bywamy nerwowe i najchętniej nie wychodziłybyśmy z domu. A przecież są sposoby by owe przygnębienie minęło – zatroszczmy się o ciało i ducha, a błyskawicznie odzyskamy utraconą energię!Zacznijmy od podstaw, czyli o właściwej pielęgnacji skóry twarzy. Skóra twarzy musi być dobrze odżywiona i nawilżona produktami o bogatym składzie, np. serum. Dermatolodzy podkreślają, że serum jest niezbędnym elementem pielęgnacji cery, gdyż charakteryzuje je bogatszy skład. Aplikujemy je pod krem codziennie, lub stosujemy jako kilkutygodniową kurację nawilżającą – w zależności od potrzeb skóry. Stosujemy maseczki, które dostarczają skórze o wiele więcej składników odżywczych i aktywnych rewitalizujących niż kremy.Pachnące balsamy, nakładane po kąpieli przyniosą ukojenie suchej skórze. Jeśli zależy nam na odprężeniu po wyczerpującym dniu połączonym z zabiegami pielęgnacyjnymi, zdecydujmy się na masaże relaksacyjne Warszawa, ponieważ poprzez pobudzenie krążenia krwi oraz pobudzanie do pracy układu limfatycznego, organizm w szybszy tempie pozbywa się substancji szkodliwych co wpływa na wygląd skóry.

Tłuszcz możemy efektywnie wykorzystać do poprawy wyglądu piersi

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

W jaki sposób znaleźć cieszącego się uznaniem masażystę?

Najszybciej będzie przy pomocy wyszukiwarki odszukać gabinet, umieszczając w frazie miasto z w którym mieszkamy, np. masaże relaksacyjne w Warszawie. Dobrym źródłem informacji są osoby, które korzystały z zabiegów. Warto zasięgnąć porad krewnych i znajomych, czy znają dobry gabinet albo mają dobre doświadczenia z masażystą do którego mamy zamiar się udać.
Otulający pachnącą mgiełką balsam, odświeżająca maseczka, relaksacyjny masaż – w oczekiwaniu na zbliżające się święta, warto zafundować sobie błogie chwile radości.