Zaskocz ukochanego fotografią 3 D w bryłce kryształu

przez | 2 grudnia 2021
Jesteś „gadżeciarzem” lub szukasz nietuzinkowego, wyjątkowego prezentu dla dziewczyny? Chcesz żeby twój upominek łączył ekstrawagancję i stylowość? Nie tylko na urodziny, czy rocznicę rozważ zakupienie portretu w 3D z kryształem.

W sklepach z upominkami otrzymujemy pole do popisu jeśli chodzi o wybór prezentu.

Czy bez efektów chcesz znaleźć inny tego rodzaju wpis? Jeśli tak, to uczciwie zalecam ten artykuł – to na pewno jest to, czego właśnie w tym momencie potrzebujesz.

Wyjątkowe kubki z przesłaniem, pamiątkowe kartki, arcydzieła wykonane z drewna – zakupując podobne produkty połączymy pozytywny przekaz z uśmiechem jubilata.

kryształowa kula

Autor: jqmj (Queralt)
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy w grę wchodzi podarunek dużego kalibru i chcemy kupić wyłącznie unikalny prezent rozważmy kupienie zdjęcia w krysztale lub szkle. Druga z opcji wymaga większego wkładu, nie tylko pieniężnego. Warto pochodzić za podobnym upominkiem i poprzeglądać oferty w internecie, jeżeli lokalne punkty z usługami grawerowania laserowego są daleko. Jeśli ani pieniądze, ani realizacja zlecenia nie zniechęcają nas do postawienia na portret w krysztale i 3D, można być pewnym, że jako niepowtarzalny darczyńca sprawimy bliskiej osobie dużą niespodziankę na lata.

Nie trzeba było długo czekać, by metoda 3D weszła w użytek grawerów i fotografów. Przez pewien czas popularne było kupowanie pucharów oraz pamiątkowych tabliczek. Te ostatnie mają wzięcie cały czas, najczęściej jako pamiątka na wyjątkową rocznicę urodzin, ślubu itp.

Część twórców fotografii „kryształowej” mówi wprost o rewolucyjnym odkryciu, kolejnej niszy, fascynującej technice, która spotyka się z coraz większym odzewem klientów. Jeszcze większy zachwyt ogarnia tych, którzy nigdy wcześniej nie spotkali się podobnym upominkiem. Sekret polega na laserowaniu i dopasowaniu portretu w wybraną formę kryształu.

Jak się mają zatem koszty za podobne gadżety i gdzie zdobędziemy zdjęcia 3D w krysztale? Jeśli w pobliżu nie znajduje się specjalista od grawerowania w trójwymiarze, warto przejrzeć strony internetowe firm od fotografii 3D. Kilkucentymetrowy kryształ z małym zdjęciem to koszt w granicach stu do nawet czterystu złotych. Nasze zamówienie składa się tutaj z dwóch elementów. Przeróbka normalnej fotografii w trójwymiarowe to jeden element usługi, grawerowanie w krysztale to druga sprawa. Jeśli pieniądze odgrywają w pomyśle drugorzędną rolę, możemy rozejrzeć się za wymyślną formą kryształu, np. sercem, rombem, „pomarszczonym prostokątem” itd.