Zarost także może prezentować się elegancko, potrzeba jedynie właściwie go stylizować, a tym zajmują się obecnie specjaliści

Przez długi czas panowie gustowali w ogolonych twarzach, jednak obecnie zarost ponownie wraca do łask. Wąsy oraz broda robią się modne, ale każdy pan, który się na zdecyduje, musi zapamiętać, że aby prezentowały się ładnie, trzeba je stylizować.
Stylizacja brody – samodzielnie czy w zakładzie fryzjerskim?


Stylizacja zarostu to istotna kwestia, bo bez niej broda i wąsy będą wyglądać nieładnie -polecany artykuł. Męski zarost musi być równiutko przycięty oraz przyczesany. Z początkiem podobne zadania mogą wydawać się trudne, ale z czasem nabierze się praktyki. Na początek podcinanie oraz stylizowanie brody lepiej zlecić fachowcom, czyli fryzjerom. W takim wypadku nie można chodzić do przypadkowego fryzjera, lecz trzeba odnaleźć salon dla panów, który proponuje także strzyżenie lub golenie zarostu. W takim punkcie na pewno można zlecić stylizację zarostu.


Właściwe kosmetyki to podstawa


stylizacja zarostu
Wprowadził: Sascha Wenninger
Źródło: http://www.flickr.com


Podobnie jak w przypadku włosów, o brodę również powinno się zadbać, by wyglądała estetycznie. Przydatne przy takich działaniach będą różnorakie specyfiki do stylizacji brody oraz reszty zarostu. Wykorzystując je można nadać brodzie ładnego połysku, zazwyczaj wpływają one również na miękkość zarostu, co sprawia, że wygodniej go układać i stylizować. Mężczyźni, którzy pragną zapuszczać zarost, powinni również zainwestować w trymer do podcinania brody. Podobny trymer jest wiele bardziej komfortowy aniżeli zwyczajne nożyczki.
Warto także zaopatrzyć w poręczną szczotkę do zarostu (więcej na ten temat tutaj), która nie tylko pozwoli uczesać zarost, ale również świetnie stymuluje cebulki włosowe. Stylizowanie brody to nic skomplikowanego, jeżeli ma się ku temu dobre przyrządy.
18/12/08, 07:27:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.