Zanim wyjdziemy na plażę...

Trzy, dwa, jeden... Odliczanie czas zacząć! Lato przybędzie lada chwila. A wraz z nim słońce oraz zadbane, opalone ciało. Aby nie pozostawiło na naszym ciele nieestetycznych plam, usuńmy martwy naskórek i przygotujmy do kąpieli słonecznych.
, które dobrze jest wykonywać podczas kąpieli. Doskonale sprawdzi się tu domowy scrub który możemy samodzielnie przygotować z np. fusów od kawy i żelu do kąpieli.

Odżywiajmy nasze ciało aby zapobiec starzeniu się skóry. Pamiętajmy w związku z tym, aby po prysznicu wmasować w ciało nawilżający balsam. Doskonale sprawdzają się też olejki. Można dodawać je do stosowanych powszednio balsamów albo wsmarować w lekko wilgotną skórę. Pijmy sok z marchwi – lekko przyciemni skórę, eliminując ryzyko oparzeń słonecznych. Kurację sokiem należy rozpocząć najpóźniej miesiąc przed planowanym urlopem.

Zobacz również

Już teraz odwiedź gabinet kosmetyczny, a dowiesz się, które zabiegi byłby dla Ciebie zalecane

kosmetyczka, manicure
Wprowadził: Keith Williamson
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób dba o własny wizerunek. Kilkanaście lat temu niewiele ludzi zwracało na to szczególną atencję. W obecnych czasach z kolei aparycja jest wizytówką każdego z nas.


Jeśli chcemy by nasze ciało prezentowało się jeszcze piękniej, możemy całkowicie zrezygnować ze zbędnego owłosienia poddając się zabiegowi epilacji laserowej. Depilację można przeprowadzić samodzielnie w własnej łazience, lecz jej efekty są nietrwałe – bywa, że już następnego dnia nasza skóra przypomina w dotyku papier ścierny. Laserowa depilacja ma taką przewagę, iż na stałe usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Sprawdź sam: polecana marka goldwell.

Zastosowanie depilacji, nie tylko pozwoli zapomnieć o codziennej, uciążliwej depilacji, ale polepszy wygląd naszej skóry, zagwarantuje odpowiednią higienę ciała, oraz zdecydowanie doda nam pewności siebie. W Internecie znajdziemy wiele gabinetów kosmetycznych oferujących ową usługę. Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarce frazę: laserowe usuwanie owłosienia Białystok, a nasz przykry problem zniknie na zawsze. Więcej wiadomości: dobie kultu gładkiego ciała, spore owłosienie na kobiecym ciele stanowi problem kosmetyczny. Czasem wynika on z urody kobiety, czasem jest przejawem choroby. Mimo to w obu tych sytuacjach nie jesteśmy skazane na życie z tym przykrym problemem. I nawet jeśli metoda ta wymaga od nas pewnych środków pieniężnych, dobrze jest przeznaczyć fundusze na powrót do normalności. Zapomnijmy o kłopotliwych kontaktach z innymi osobami, albowiem czasem tak niedużo trzeba by uwierzyć w siebie i cieszyć się kobiecością.
18/07/12, 01:27:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.