Zamawiaj leki przez internet, bez recepty

Pewnie nie raz spotkałeś się z problemem dostępności leków w aptece pod Twoim blokiem czy mieszkaniem? Musiałeś jeździć po całym mieście w poszukiwaniu tego, co lekarz wypisał na recepcie, a nie mogąc znaleźć leku w żadnej aptece musiałeś w końcu złożyć zamówienie w aptece i czekać kilkanaście dni na dostawę, która oczywiście była dodatkowo płatna? Albo spotkałeś się z przeterminowanym lekiem w aptece, który był trzymany na półce od kilku lat?

Apteka
Wprowadził: Nicolas Raymond
Źródło: http://www.flickr.com
No cóż - niestety nie jesteś osamotniony. Tak to już jest, że bardziej specjalistyczne leki są dostępne wyłącznie na zamówienie, ponieważ aptekom nie opłaca się ich sprawdzać ze względu na niewielki popyt. Dlatego też, aby zaoszczędzić czas i pieniądze, a także oszczędzić sobie nerwów polecamy skorzystanie z usług aptek internetowych.

Apteka internetowa - jak to działa? Większość polaków jest nadal przyzwyczajona do weryfikacji leków w aptekach stacjonarnych o czym możesz przeczytać w internecie - www. Dlaczego jednak nie mamy iść z duchem czasu i wciąż weryfikować je "po staremu"? W końcu od tego mamy ogólnoświatowy internet, żeby pozbyć się tego typu problemów.

Zobacz również

Czy wiesz, jak nie przepłacać w aptece

leki
Wprowadził: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Leki mogą być tańsze kiedy wiesz, jak je nabywać. Czy da się nabyć tańsze specyfiki? Owszem tak, chociaż farmaceutyki refundowane mają stałe ceny i nie ma po co uganiać po aptekach, to mądrze dobierając opakowania medykamentów a także prosząc doktora o pewne lekarstwa dostępne bez recepty, możesz troszkę zaoszczędzić.


Jeżeli więc poszukujesz trudno dostępnych leków, takich jak np. Hialoc, to szczerze możemy polecić informacje o nich w internecie. Dlaczego więc apteki internetowe posiadają leki, których w stacjonarnych punktach nie idzie dostać? Otóż kwestia, jak zwykle, rozbija się o pieniądze. Stacjonarne apteki mają ograniczony rynek zbytu - zawężony do jednego miasta, czy jednej dzielnicy miasta większego. Przez to nie są w stanie mieć ciągle wszystkich potrzebnych leków - w końcu ich magazynowanie również kosztuje - a wynajem powierzchni jest coraz droższy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.