Zaciekaw się masażem work site, bo Twoi pracownicy mogą być jeszcze bardziej skuteczni

Ból kręgosłupa, ramion i karku? To bez wątpliwości pierwsze przejawy siedzącego trybu życia. Niewątpliwie, że przed tym nie uciekniesz, bowiem kłopotliwie byłoby nieoczekiwanie zmienić specjalizację, w której pracujesz.
masaż biurowy
Wprowadził: Dawtona
Źródło: Dawtona


O ile jesteś zatrudniony w kilkusetosobowej firmie to prawdopodobnie warto byłoby podsunąć kierownikowi pomysł to wypożyczeniu fizjoterapeutów.


niemowlak
Wprowadził: julie corsi
Źródło: http://www.flickr.com


W tej chwili masaż biurowy, (shadu.pl) zwany inaczej Work Site jest coraz bardziej słynny. Na wynajęcie eksperta z dziedziny fizjoterapii stawia dużo firm. Jest to spowodowane tym, że robotnicy przynoszą tonę zwolnień lekarskich, skarżą się na bóle kręgosłupa i zmęczenie. O ile zamierzasz z tym skończyć to masaż dla firm (interesujący wpis) winien Cię zaciekawić. Na początek warto skontaktować się z wybraną spółką i dopytać o detale. Niewątpliwie okaże się, iż zaproponują Ci kompleksowe usługi, zatem Ty nie będziesz musiał się już niczym martwić. Masaż realizowany jest przez ubranie i bez użycia jakichś kremów, balsamów lub oliwek. Z tego powodu najczęściej czyniony jest w trakcie lunchu czy też przerwy na kawę. Trwa on nie więcej, aniżeli 15 minut, w związku z czym nie absorbuje pracownikowi zbyt wiele cennego czasu. Musisz wiedzieć, iż do wykonywania tego masażu biurowego potrzebne będzie wyspecjalizowane krzesło (a gdy szukasz krzeseł na imprezę:przenieś mnie do strony), jednakże większość firm zapewnia też swoje krzesło, w związku z tym nie będziesz zobligowany do kupna.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.