Zabawa dla gości na przyjęciach weselnych

Jedni chcą mieć obyczajne wesele dla najbliższej rodziny i znajomych, drudzy wolą bogactwo, setki osób i sporo atrakcji tego typu jak sztuczne ognie, białe gołębie, taniec w chmurach itd. Trzeci wyznają zasadę złotego środka i próbują to wszystko tak zorganizować by nie porazić gości weselnych panoramą bogatych atrakcji.


Wesele pod namiotem
Wprowadził: county marquees
Źródło: http://www.flickr.com
Częstą atrakcją dla osób występującą na uroczystościach ślubnych jest fontanna czekoladowa. Znajduje się ona tak bywa na potężnym stole, razem z kawałkami owoców, ciastek, pianek czy żelków. Przedsiębiorstwa zajmujące się wynajmowaniem tego typu rzeczy zwykle oferują różne rodzaje czekolad : wyborna mleczna, deserowa ewentualnie biała, aczkolwiek ta ostatnia podana sama jest w stanie być łagodnie mdła. Przy tej atrakcji należy jednak baczyć, by nie umazać sobie kreacji, albowiem tak faktycznie o to nie trudno.

Lejący się słodycz co rusz chętnie (na nasze nieszczęście) przylepia się do ubrań. Na ślubnych stołach najczęściej gości wódka, jednak co z tymi, którzy za wódką nie przepadają? Z wyjątkiem wina i piwka swoim gościom można zaoferować open bar z barwnymi drinkami. Najlepszą alternatywą jest wynajęcie barmana i wręczenie mu wszystkich produktów czyli alkoholi, owoców, syropów itd. Więcej informacji znajdziesz na: http://www.barbarmana.pl/galeria . Tego typu usługi to w wielu przypadkach atrakcje na eventy nie ledwie weselne, acz również imprezy firmowe lub urodzinowe.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.