Zabawa dla gości na przyjęciach weselnych

Jedni chcą mieć obyczajne wesele dla najbliższej rodziny i znajomych, drudzy wolą bogactwo, setki osób i sporo atrakcji tego typu jak sztuczne ognie, białe gołębie, taniec w chmurach itd. Trzeci wyznają zasadę złotego środka i próbują to wszystko tak zorganizować by nie porazić gości weselnych panoramą bogatych atrakcji.


Wesele pod namiotem
Wprowadził: county marquees
Źródło: http://www.flickr.com
Częstą atrakcją dla osób występującą na uroczystościach ślubnych jest fontanna czekoladowa. Znajduje się ona tak bywa na potężnym stole, razem z kawałkami owoców, ciastek, pianek czy żelków. Przedsiębiorstwa zajmujące się wynajmowaniem tego typu rzeczy zwykle oferują różne rodzaje czekolad : wyborna mleczna, deserowa ewentualnie biała, aczkolwiek ta ostatnia podana sama jest w stanie być łagodnie mdła. Przy tej atrakcji należy jednak baczyć, by nie umazać sobie kreacji, albowiem tak faktycznie o to nie trudno.

Lejący się słodycz co rusz chętnie (na nasze nieszczęście) przylepia się do ubrań. Na ślubnych stołach najczęściej gości wódka, jednak co z tymi, którzy za wódką nie przepadają? Z wyjątkiem wina i piwka swoim gościom można zaoferować open bar z barwnymi drinkami. Najlepszą alternatywą jest wynajęcie barmana i wręczenie mu wszystkich produktów czyli alkoholi, owoców, syropów itd. Więcej informacji znajdziesz na: http://www.barbarmana.pl/galeria . Tego typu usługi to w wielu przypadkach atrakcje na eventy nie ledwie weselne, acz również imprezy firmowe lub urodzinowe.


wesele
Wprowadził: Robb1e
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli ktoś nie ma pomysłu na to, co zdołałby wypić - udaje się do barmana, który powinien zaproponować mu coś wyśmienitego. Coraz chętniej na weselnych stolikach w sąsiedztwie winietek można dostrzec pojemniczki z płynem do wytwarzania baniek mydlanych. W najwyższym stopniu nadają się podczas głównego tańca. Państwo Młodzi tańczą, a zebrani wokoło goście robią bańki mydlane. W kilkanaście sekund młodzi otoczeni są setkami banieczek, co nie wyłącznie cudownie wygląda na zdjęciach, lecz też płodzi fajny i uroczysty nastrój. Na przyjęcia weselne, aby umilić czas gości, Państwo Młodzi w wielu przypadkach organizują rozmaite atrakcje (dowiedz się więcej). Te wymienione wyżej są najpopularniejsze, lecz wszelkiego rodzaju zabawy, fotobudka lub "słodki zakątek" są też częstokroć spotykane. Ważne też jest to, iż tego typu świadczenia to częste atrakcje na eventy okolicznościowe nie tylko weselne.
18/06/22, 06:29:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.