Wytwórca medali a także różnych odznak

Producent medali para się wytwarzaniem odznak dla ludzi zasłużonych dla dobra państwa i społeczeństwa. Są to medale bardziej i mniej oficjalne, takie jak medale oficerskie i policyjne, a także przeznaczone dla strażaków oraz bohaterów, którzy potrafili zachować się odważnie w sytuacji jakiegoś zagrożenia, a dzięki temu uratowali życie kilku osobom lub wynieśli bezbronne dziecko z płonącego budynku.
przypinki-odznaki.waw.pl/produkty-1-0-1.html
Wprowadził: Thomas Quine
Źródło: http://www.flickr.com

Specjalne medale przygotowywane są także dla dzieci, które odniosły zwycięstwo w konkursie czy pamiętały o wezwaniu policji oraz pogotowia w sytuacji, gdy ich rodzice zostali ranni i niezbędna im była pomoc. Właściwie każdego dnia możemy usłyszeć historie ludzi, jakich życie i zdrowie było poważnie zagrożone i jedynie dzieci potrafiły zachować się racjonalnie oraz wezwać policję. Producent medali niesłychanie chętnie produkuje specjalne odznaczenia dla dzieci z niniejszych okazji. Produkcja tego rodzaju medali nie stanowi oczywiście głównego źródła zarobku dla ich producenta, ale zazwyczaj moment ich wręczenia jest nagrywany przez telewizję oraz pokazywany w wiadomościach, a dzięki temu większa liczba ludzi może zapoznać się z wynikami pracy określonego producenta, co stanowi dla niego nadzwyczaj dobrą reklamę. Zdarza się także, że reporterzy przeprowadzają niedługi wywiad z producentem medali, który zgodził się stworzyć okolicznościowy medal dla dziecka. Podczas takiego wywiadu może on opowiedzieć o swej działalności i zachęcić potencjalnych klientów do zainteresowania się proponowaną ofertą.


Producent medali trudni się również tworzeniem medali dla strażaków oraz policjantów, a także oficerów wojskowych. Niektóre z takich medali są dawane osobom pełniącym służbę publiczną, jacy odznaczyli się niebywałym bohaterstwem, a inne przedstawicielom służb państwowych i w związku z tym są to już medale państwowe. Są one przekazywane podczas oficjalnych uroczystości państwowych przy specjalnej oprawie słownej i muzycznej.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.