Wystrój sal weselnych- jak zdecydować się na właściwe kolory?

przez | 21 marca 2022
Gdy starania do wesela idą bardzo szybko, nie można zapominać również o teoretycznych detalach, takich jak dekoracje najważniejszych miejsc, jak i również różnych przedmiotów. Może dla nielicznych państwa młodych, są to sprawy w pewnych sytuacjach niezbyt istotne, to jednak opłaca się pomyśleć o głębi estetyki całej ceremonii.

Kluczowym elementem wpływającym na podjęcie decyzji ma charakter i kolorystyka sali balowej. To ona przede wszystkim narzuca nam styl, jakiego koloru trzeba się trzymać, chyba że jest to wyjątkowo luksusowa sala, w której nic się nie odznacza. Bez znaczenia od rodzaju i koloru ścian, zawsze sprawdza się kolor biały, szczególnie, jeżeli panna młoda zdecyduje się na białą sukienkę. Biały kolor jest lekki, rozjaśnia salę i dodaje niesamowitej lekkości. Sprawdź przykład na mapie: .

Doskonałe będą malutkie bukiety na stołach, białe narzuty na krzesła i takie same obrusy, ponieważ biel to niezwykle elegancki kolor. Biały kolor świetnie łączy się z pudrowymi barwami, np. różem, wrzosem, lawendą lub brzoskwinią. Można wpleść takie dodatki, by wzbogacić kolorystkę wnętrza i do tego uczynić ją przyjemniejszą.

Masz jeszcze minutę? Jeśli tak, to zachęcamy Cię do nowej strony, na której przygotowaliśmy pouczające posty – kliknij w link (http://www.eswieczka.pl/kategoria-produktu/swiece-personalizowane/).

Jeśli myśli się o bardziej wyrazistych kolorach, pamiętajmy, by pasowały do naszej stylizacji i nie gryzły się z salą, w której przygotowujemy imprezę. Warto w takich samych kolorach uszyć bądź kupić suknie dla druhen,

sala weselna

Autor: Chauchi – It’s My Life
Źródło: http://www.flickr.com

przyozdobić samochód i kościół, a także zrobić zaproszenia. Latem i na wiosnę sprawdzą się wszystkie radosne barwy, zimą możemy nieco stonować, by kolorystyka weselna współgrała z zimowym klimatem.

Najistotniejsze to nie zostawiać wszystkiego na koniec, by nie okazało się, że każdą decyzję musimy podejmować w pośpiechu, ponieważ to idealna droga do kłótni i nieporozumień. Rozpocznijmy przygotowania na kilka miesięcy przed uroczystością, a na wszystko znajdziemy stosownie dużo czasu i nasze wesele będziemy przypominać sobie z radością, a nie rozżaleniem, iż nie wszystko poszło po naszej myśli. Dekoracje sal weselnych (wspomniana strona) to w istocie ważny element, zatem jak najszybciej warto o nich pomyśleć.