Wydobądź swe piękno i przedłuż wyniki - karnawał nadciąga wielkimi krokami!

Coraz bliżej święta, jako rzecze sławna piosenka reklamowa. Tuż za nimi maszeruje bal sylwestrowy, a jeszcze dalej cały karnawał, w trakcie którego - jak liczymy - czeka nas niejedna szampańska impreza.


Jakim sposobem najlepiej zatroszczyć się o swój wygląd w tym czasie?


Zobacz również

Jak dbać o zęby, aby mieć piękny uśmiech?

Kobieta, piękny uśmiech
Wprowadził: BP
Źródło: BP
U dorosłych, którzy za długo odkładali wizytę u stomatologa, bardzo często nie można uratować wszystkich zębów. Straty są zbyt wielkie i należy zęba wyrwać. Ale z pozostałymi sprawami doświadczony stomatolog da sobie radę z pewnością.


Biżuteria diva na letnie dni
Wprowadził: Diva
Źródło: Diva


zdrowie - migawka
Wprowadził: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com


Dla pań, poza kształtami i kreacją, nader istotne są make-up i fryzura. Oczywiście najkorzystniejsze uczesanie zapewni nam solidny balwierz. Z makijażem jest podobnie. Stosowna wizażystka dobierze odcienie akuratnie do rodzaju naszej urody i zaaplikuje wszelkie kosmetyki tak, by twarz wyglądała naturalnie. Biorąc wszakże pod uwagę, jak wiele tych sposobności czeka, może prawidłowiej będzie wybrać jakąś długookresową, trwałą opcję - czytaj o makijażu. Makijaż permanentny (zestaw do makijażu permanentnego - idź tutaj) oczu nie jest już kosztowną zabawą, a efekt, który dzięki niemu uzyskamy, umożliwi nam przyoszczędzić sporo czasu i kasy na odwiedzinach u kosmetyczki. Pamiętajmy tylko, ażeby wybrać godziwy, bezpieczny gabinet, w którym fachowcy będą doskonale pewni, co i jak przeprowadzić, iżby nasza twarz była faktycznie wdzięczniejsza. Innymi słowy, zdecydujmy się na miejsce, w którym są zatrudnieni prawdziwi artyści make-upu. Pragniemy przecież każdego oszołomić, nieprawdaż? - więcej o makijażu permanentnym oczu.


Abstrahując od oczu makijaż permanentny (więcej informacji igły do makijażu permanentnego) może dotyczyć dodatkowo ust. Tak czy inaczej, pozwala on wizualnie skorygować drobne braki, a także odkryć i podkreślić atuty naszej twarzy. Zachowuje się parę tygodni i nie wymaga stałego odnawiania - jakkolwiek kobiety, które kiedyś spróbowały, przeważnie wykonują go potem po wielokroć.


Jest to na pewno wyznacznikiem klasy i owocu, jaki przynosi makijaż permanentny. Jeżeli nigdy przedtem z tego nie korzystałyśmy, wskazane jest tym razem spróbować - w końcu, jeśli nie dziś, to kiedy?
18/08/04, 07:27:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.