Wydobądź swe piękno i przedłuż wyniki - karnawał nadciąga wielkimi krokami!

Coraz bliżej święta, jako rzecze sławna piosenka reklamowa. Tuż za nimi maszeruje bal sylwestrowy, a jeszcze dalej cały karnawał, w trakcie którego - jak liczymy - czeka nas niejedna szampańska impreza.


Jakim sposobem najlepiej zatroszczyć się o swój wygląd w tym czasie?


Biżuteria diva na letnie dni
Wprowadził: Diva
Źródło: Diva


zdrowie - migawka
Wprowadził: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com


Dla pań, poza kształtami i kreacją, nader istotne są make-up i fryzura. Oczywiście najkorzystniejsze uczesanie zapewni nam solidny balwierz. Z makijażem jest podobnie. Stosowna wizażystka dobierze odcienie akuratnie do rodzaju naszej urody i zaaplikuje wszelkie kosmetyki tak, by twarz wyglądała naturalnie. Biorąc wszakże pod uwagę, jak wiele tych sposobności czeka, może prawidłowiej będzie wybrać jakąś długookresową, trwałą opcję - czytaj o makijażu. Makijaż permanentny oczu nie jest już kosztowną zabawą, a efekt, który dzięki niemu uzyskamy, umożliwi nam przyoszczędzić sporo czasu i kasy na odwiedzinach u kosmetyczki. Pamiętajmy tylko, ażeby wybrać godziwy, bezpieczny gabinet, w którym fachowcy będą doskonale pewni, co i jak przeprowadzić, iżby nasza twarz była faktycznie wdzięczniejsza. Innymi słowy, zdecydujmy się na miejsce, w którym są zatrudnieni prawdziwi artyści make-upu. Pragniemy przecież każdego oszołomić, nieprawdaż? - więcej o makijażu permanentnym oczu.


Abstrahując od oczu makijaż permanentny może dotyczyć dodatkowo ust. Tak czy inaczej, pozwala on wizualnie skorygować drobne braki, a także odkryć i podkreślić atuty naszej twarzy. Zachowuje się parę tygodni i nie wymaga stałego odnawiania - jakkolwiek kobiety, które kiedyś spróbowały, przeważnie wykonują go potem po wielokroć.


Zobacz również

Włosy - pielęgnacja

biżuteria
Wprowadził: Kate&Kate
Źródło: Kate&Kate
Na to, jak prezentują się włosy oraz czy są zdrowe ma oddziaływanie nie tylko dieta a także stan zdrowia, lecz także właściwa pielęgnacja.


W jaki sposób o nie dbać na co dzień, aby były ładne a także zdrowe? Poznaj podstawowe, uniwersalne reguły pielęgnacji włosów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.