Wybór kwiatów ślubnych

Każdego roku w życie wchodzą śmiałe trendy w specjalizacji ślubnej. Dotyczy to nie jedynie strojów, ale całej oprawy weselnej. Śmiałe propozycje w owej sferze dotyczą także kwiatów, które stanowią nierozłączny element obrzędów weselnych. Jednym z najważniejszych przymiotów panny młodej jest bukiet ślubny.


Powrót gożdzików na salony
Wprowadził: Agnieszka Teresa Batko
Źródło: Agnieszka Teresa Batko
Cudowna kompozycja bez wątpienia zaakcentuje osobliwość takiego dnia i olśni wszystkich. Układanie kwiatów do ślubu (kwiatowe dekoracje ślubne) to dostosowanie ich do koloru i wzoru sukni, a także dekoracji weselnych. Podczas doboru trzeba kierować się oczywiście indywidualnymi upodobaniami, lecz także panującymi stylami florystycznymi w najbliższym sezonie. Warto zaufać asom florystyki, którzy na pewno wyczarują żywe dzieła sztuki.

Florystyka ślubna (ślubne usługi florystyczne) to nie tylko bukiet panny młodej, to także zdobienie świątyni i sal weselne w zawartości kwiatowe i świece (sprawdź informacje). Wśród tendencji florystycznych dostrzec można powrót do klasycznej bieli i kości słoniowej. To sugestia idealna dla pań ceniących sobie klasykę. Biel dodaje klasy i elegancji, zaznacza ponadczasowy charakter święta. To doskonała elegancja i piękno samo w sobie. Łagodny i chłodny ton idealnie pasuje do każdych stylów sukni ślubnych (http://www.saladlaciebie.com/sale-weselne/swietokrzyskie.html) i spotkać go można w każdym sezonie, a w szczególności w czasie zimowym.

samochód ślubny
Wprowadził: flickr.com
Źródło: flickr.com
Niezwykle modnym akcentem są srebrzyste akcesoria, perełki, jakie w tak banalny sposób dołożą odrobiny finezji. Układanie kwiatów do ślubu z róż ogrodowych, groszku cukrowego, uroczych tulipanów, lub pachnącego bzu, to hit nadchodzącego sezonu. W kompozycji pożądany jest artystyczny bałagan, który zapewni cudowny rezultat. W bukietach rządzić będą przede wszystkim rośliny sezonowe, polne kwiaty, a nawet owoce. Coraz częściej przyszłe żony miast welonu, stawiają na indywidualny kwiat we włosach, a nawet cały wianek. Tak wyjątkowa dekoracja, dodaje zagadkowego, dziewczęcego charakteru, idealnie prezentuje się w czasie ślubów plenerowych, na świeżym powietrzu. Dobierając go do zwiewnej sukienki, rozpuszczonych włosów, okaże się strzałem w dziesiątkę.
19/04/18, 12:24:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.