Wybór barw jako bardzo istotny element dekoracji weselnych.

Każda przyszła para młoda marzy, by uroczystości weselne były perfekcyjne. Wybór barw stanowi niezwykle istotny składnik ozdobny i powinno się o nim pomyśleć już na etapie planowania przyjęcia weselnego.
Dzięki temu suknie druhen, zaproszenia i inne akcesoria będą ze sobą doskonale harmonizowały.

ozdoby na wesele
Wprowadził: Shelley N.
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z kierunków zauważalnych zarówno w kolekcjach topowych projektantów sukien ślubnych, jak i w projektach dekoratorów sal weselnych, jest powrót do naturalności. Dekoracje utworzone z ekologicznych materiałów, podziękowania dla gości w postaci uroczych http://www.florysta.net/portfolio/bukiety-slubneozwiązania.

Wybór kwiatów jest zależny od głównych kolorów, lecz również w wypadku kwiatów sezonowych od pory roku. Poza bukietem stawiamy je także w kościele, oraz na sali. Zawsze jest możliwość wyjść poza normę i pokazać je w niezwykłej formie. Atrakcyjnym wyjściem może być użycie kolorowanej wody do wazonów.

W przygotowaniu i doborze dekoracji ślubnych istotne jest zachowanie proporcji w stosunku do wnętrza. Ozdoby nie mogą być zbyt wielkie, nie mogą przytłaczać, jednak nie mogą być również zbyt malutkie, gdyż nie odniosą zamierzonego efektu.


Zobacz również

Ręcznie wykonane przedmioty są w cenie. Co warto kupić u twórców ręcznie wykonanych rzeczy?

ślub
Wprowadził: flickr.com
Źródło: flickr.com
Obecnie ręczne wykonywanie przedmiotów jest bardzo rozpowszechnione, a wszyscy twórcy własnoręcznie wytwarzanej biżuterii, kartek, zaproszeń albo dekoracji, w całkiem dobrym położeniu. Malarze obrazów czy grafik i autorzy innego rękodzieła bardzo często prowadzą blogi, strony internetowe i profile na popularnych portalach, na których chwalą się własnymi dziełami.Blogi czy profile to bardzo dobra wizytówka dla tego typu osób, którzy - jako osoby początkujące – przeznaczają zarobione pieniądze raczej na tworzywa i media, niż na własną promocję.


Wszystkie składniki dekoracji muszą być podporządkowane weselnej stylizacji. Bez względu na to, czy organizujemy wesele w stylu romantycznym, rustykalnym, czy historycznym, powinny pasować do wyłonionej myśli przewodniej, komponować spójną całość. Dekoracje weselne na Wrocław powinny być przygotowywane w oparciu o zestawy z kwiatów, albo absolutnie bez kwiatów, w oparciu o dekoracje szklane, papierowe, lub nawet z drewna i plastykowe. Bezcenne w kreowaniu weselnych ozdób jest też światło, jakie samo w sobie stanowi ładną ozdobę. Mogą to być świece i abażury ustawione na stolach, posadzkach, parapetach tworząc wyrafinowany nastrój.


Odcienie wybierane na ten wielki dzień są odzwierciedleniem osobowości i stylu Państwa Młodych.
Niezwykle ważne jest to, aby wszelakie ślubne ozdoby były ze sobą spójne kolorystycznie, przy czym trzeba postawić na dwa, góra trzy odcienie. Dobrze, jeśli wyłonione odcienie będą w uzupełniających się i harmonizujących ze sobą zabarwieniach.
18/07/11, 21:38:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.