Wybór barw jako bardzo istotny element dekoracji weselnych.

przez | 3 września 2021
Każda przyszła para młoda marzy, by uroczystości weselne były perfekcyjne. Wybór barw stanowi niezwykle istotny składnik ozdobny i powinno się o nim pomyśleć już na etapie planowania przyjęcia weselnego.

Dzięki temu suknie druhen, zaproszenia i inne akcesoria będą ze sobą doskonale harmonizowały.

ozdoby na wesele

Autor: Shelley N.
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z kierunków zauważalnych zarówno w kolekcjach topowych projektantów sukien ślubnych, jak i w projektach dekoratorów sal weselnych, jest powrót do naturalności. Dekoracje utworzone z ekologicznych materiałów, podziękowania dla gości w postaci uroczych prezencików, bukiet ślubny , to rewelacyjne rozwiązania.

Wybór kwiatów jest zależny od głównych kolorów, lecz również w wypadku kwiatów sezonowych od pory roku. Poza bukietem stawiamy je także w kościele, oraz na sali. Zawsze jest możliwość wyjść poza normę i pokazać je w niezwykłej formie. Atrakcyjnym wyjściem może być użycie kolorowanej wody do wazonów.

W przygotowaniu i doborze dekoracji ślubnych istotne jest zachowanie proporcji w stosunku do wnętrza. Ozdoby nie mogą być zbyt wielkie, nie mogą przytłaczać, jednak nie mogą być również zbyt malutkie, gdyż nie odniosą zamierzonego efektu.

Wszystkie składniki dekoracji muszą być podporządkowane weselnej stylizacji. Bez względu na to, czy organizujemy wesele w stylu romantycznym, rustykalnym, czy historycznym, powinny pasować do wyłonionej myśli przewodniej, komponować spójną całość. Dekoracje weselne na Wrocław powinny być przygotowywane w oparciu o zestawy z kwiatów, albo absolutnie bez kwiatów, w oparciu o zimowe dekoracje ślubne szklane, papierowe, lub nawet z drewna i plastykowe. Bezcenne w kreowaniu weselnych ozdób jest też światło, jakie samo w sobie stanowi ładną ozdobę. Mogą to być świece i abażury ustawione na stolach, posadzkach, parapetach tworząc wyrafinowany nastrój.

Odcienie wybierane na ten wielki dzień są odzwierciedleniem osobowości i stylu Państwa Młodych.

Niezwykle ważne jest to, aby wszelakie ślubne ozdoby były ze sobą spójne kolorystycznie, przy czym trzeba postawić na dwa, góra trzy odcienie.

Intrygujący artykuł? Zatem zapewne przypadnie Ci do gustu także informacja z witryny (https://entrevilles.pl/), który dla Ciebie opracowaliśmy. Wystarczy w niego kliknąć.

Dobrze, jeśli wyłonione odcienie będą w uzupełniających się i harmonizujących ze sobą zabarwieniach.