Wszystko o magicznym miejscu na ciele kobiety, technika na powiększenie punktu G.

przez | 10 maja 2022
Satysfakcja z seksualnego życia uzależniona jest od bardzo wielu najróżniejszych czynników, które mają wpływ na to, w jaki sposób panie czują bodźce i na nie reagują. Jednym z nich jest tak zwany punkt G, uznawany za jedno z najwrażliwszych miejsc na kobiecych ciałach.

gabinet ginekologiczny

Autor: Agência de Notícias do Acre
Źródło: http://www.flickr.com
Wokół tego miejsca przez wiele lat narosło wiele mitów i legend, niektórzy wręcz twierdzą że on nie istnieje, i rzeczywiście po dziś dzień wśród ginekologów trwają dyskusje o to, gdzie on się dokładnie znajduje. Zdecydowana większość twierdzi, że punkt ten zlokalizowany jest na początku pochwy, niecałe pięć centymetrów od jej początku i ma wielkość niedużego guzika.

Jest on bardzo dobrze unerwiony, ponieważ w tym właśnie miejscu spotykają się końcówki czuciowych nerwów, z tego też powodu jego właściwe stymulowanie może doprowadzić do orgazmu. Niestety aż tak dobrze nie będzie u każdej kobiety, bo wówczas zapewne by nie było tak licznych problemów z osiągnięciem rozkoszy w łóżku, znajdują się jednak sposoby na to, żeby po pierwsze umieć go odpowiednio stymulować, a oprócz tego zwiększyć w razie potrzeby.

Jednym z coraz popularniejszych współcześnie zabiegów, na który decyduje się coraz więcej kobiet pragnących czerpać odpowiednio dużo przyjemności ze współżycia, jest powiększenie punktu g (sprawdź tutaj). Ten właśnie zabieg jest zwłaszcza zalecany paniom, jakie mają problemy z uzyskaniem przyjemności albo nie odczuwają bodźców tak jak by chciały. W największym skrócie polega on na iniekcji w przednią ściankę pochwy niedużej ilości substancji, która wypełni tkankę.

zabieg chirurgiczny

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com
Najczęściej oparta ona będzie na kwasie hialuronowym, ale niekiedy używa się kolagen albo pobrany z ciała naturalny tłuszcz. Po takim zabiegu ta właśnie ścianka pochwy zaczyna być podniesiona i dzięki temu znacznie bardziej wrażliwa na wszelakie bodźce. Wszystko odbywa się w miejscowej narkozie i trwa około dwudziestu minut, i już po paru godzinach można spróbować jego działanie. Cena takiego zabiegu to około dwóch tysięcy złotych, a jego rezultaty utrzymują się przez kilkanaście miesięcy, po upływie tego czasu można go powtórzyć.