Wstydliwe komplikacje kobiece, z jakimi pacjentki znacznie częściej udają się do specjalistów.

Kobiety muszą borykać się z licznymi przypadłościami, właściwymi dla ich płci. Wiele spośród nich to intymne dolegliwości kobiece, z którymi pacjentki znacznie częściej udają się do lekarzy. Są świadome one, że jedynie w ten sposób będą mogły poczuć się korzystnie. I nie chodzi tu wcale o próżność, gdyż dużo z tych przypadłości utrudni przedstawicielkom płci pięknej codzienne funkcjonowanie oraz ujemnie wpływa na kondycję zdrowotną.

lekarz
Wprowadził: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Dla przykładu, labioplastyka, czyli waginoplastyka jest przykładowym z najczęściej przeprowadzanych zabiegów w zakresie ginekologii plastycznej. Zabieg ten polega na zmianie kształtu i wielkości warg sromowych. Pacjentki zwykle deklarują chęć przeprowadzenia labioplastyki w wypadku: przerośnięcia, asymetrii, bądź innych czynników z zakresu estetyki. Plastyka warg sromowych mniejszych opiera się na usunięciu sporej ilości tkanki, a w wypadku plastyki warg sromowych większych będzie chodzić o napełnienie warg sromowych botoksem. Przed zabiegiem muszą być przeprowadzone dokładne badania, a po jego zrobieniu kobieta (zabiegi laserowe toruń) powinna zastosować się do wskazówek ginekologa.

Zobacz również

Plastyka warg sromowych – co powinnaś wiedzieć, jeżeli zamierzasz skorzystać z tego zabiegu?

Kobieta u lekarza
Wprowadził: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Panie nie zawsze są usatysfakcjonowane z wyglądu swoich miejsc intymnych. Wyjątkowo częstym kłopotem jest przerost warg sromowych albo ich asymetryczność, co może przyczyniać się do dyskomfortu w codziennym życiu, podczas kontaktów intymnych, trudności z doborem dopasowanej bielizny, a także ból. Rozwiązaniem tej niedogodności jest plastyka warg sromowych. Co należy wiedzieć na temat wskazanego zabiegu?


Kolejną, wstydliwą dla pań przypadłością jest nietrzymanie moczu. Kobiety aczkolwiek i w tym wypadku coraz częściej zmieniają zdanie oraz zdecydowane są na terapię. Przy nieskomplikowanych symptomach korzystne mogłoby okazać się już wyćwiczenie mięśni brzucha. A podczas gdy to nie pomoże to wdrożone jest leczenie tabletkami albo operacyjne. Zwykle, nietrzymanie moczu leczenie wygląda w ten sposób, że założy się kobietom do pochwy specjalny krążek, jaki wzmacnia mięśnie miednicy. Tymczasem, podczas gdy chodzi o operacje chirurgiczne to istnieje ponad 160 metod, które likwidują NTM.

Kliknij tutaj, sprawdź ofertę dentysta oborniki śląskie naszej firmy a z całą pewnością przeczytasz coś interesującego. Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny, zatem nie będziesz żałować!

O tym, jaka pośród nich będzie wybrana decyduje specjalista, biorąc pod uwagę dotychczasowy tryb życia chorej i jej ogólną kondycję zdrowotną.

Uśmiechnięta kobieta
Wprowadził: BlPlN
Źródło: http://www.flickr.com
Pacjentki nie tak dawno nie dzieliły się zbyt ochoczo przykrymi schorzeniami zdrowotnymi z lekarzem. Na szczęście, mnóstwo się w tym obszarze zmieniło. I bezpośrednio z tego powodu kobiety cieszą się nie tylko lepszym zdrowiem, ale i po przeprowadzonych zabiegach stają się pewne siebie. Mają zwiększoną samoświadomość co do dbania o kondycję zdrowotną i mają pojęcie, że to, co wydaje się się wyłącznie problemem estetycznym może posiadać poważniejsze przyczyny.
20/05/08, 08:31:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.