Współczesna medycyna estetyczna zatroszczy się o nieskazitelny wygląd

Duża liczba kobiet myli gabinety medycyny estetycznej ze zwykłymi gabinetami kosmetycznymi. Tymczasem, w salonach medycyny estetycznej można w pełni zatroszczyć się o swój doskonały wygląd, korzystając z nowoczesnych zabiegów – bezpiecznych dla zdrowia i skutecznych w walce z oznakami starzenia, lub cellulitem.


cellulit
Wprowadził: 123rf
Źródło: 123rf
Zabiegi w salonach medycyny estetycznej są wyjątkowo zróżnicowane. Jedne pomagają pozbyć się przebarwień, kolejne dogłębnie nawilżają i odżywiają skórę. Największa grupa pacjentek to panie, które nie godzą się na zauważalne na ich twarzach oznaki starzenia się. Jeżeli reklamowane maści i inne kosmetyki odmładzające zawodzą, dobrze jest zaznajomić się z ofertą specjalistycznych gabinetów. Metod na zmarszczki jest sporo, jednak największym hitem są obecnie nici liftingujące.


Wielką zaletą tego zabiegu jest to, iż jest to zabieg o niskim stopniu inwazyjności, a jego skutki są od razu widoczne i naprawdę zachwycające. Zabieg poprawia owal twarzy, prawidłowo napina skórę, czyniąc ją gładką i niwelując tym samym zmarszczki oraz zagłębienia. Rezultat zabiegu jest bardzo naturalny, a sam zabieg jest bezpieczny dla pacjentki. Inną jego zaletą jest to, że jeżeli w późniejszym czasie zdecydujemy się na inne zabiegi medycyny estetycznej, to nici liftingujące nie wykluczają zastosowania chociażby botoxu.

Zabiegiem, który jest w takim samym stopniu chętnie stosowany, jak redukcja zmarszczek, jest redukcja cellulitu - kliknij w link. Cellulit to nie lubiana przez kobiety pomarańczowa skórka,
nici liftingujące
Wprowadził: Fotolia
Źródło: Fotolia
zbite skupiska tłuszczu pod skórą, które mogą pojawić się u kobiet w różnym wieku i z różną sylwetką. O nabawienie się cellulitu jest nietrudno, natomiast jego usunięcie graniczy z cudem. Nierzadko nawet odpowiednia dieta i regularna aktywność fizyczna nie są w stanie poradzić sobie z tym szpecącym ciało zjawiskiem.

Wtedy to właśnie redukcja cellulitu w salonie medycyny estetycznej może okazać się wybawieniem. Następne dość powszechne zabiegi, z których korzysta coraz większa grupa pacjentów, to pozbywanie się blizn, bezoperacyjna korekcja nosa, albo poprawienie kształtu ust, a także różnego rodzaju zabiegi regenerujące i intensywnie nawilżające skórę.
18/02/05, 11:26:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.