Współczesna lampa antydepresyjna na pogodę ducha,by nie męczyła jesienna plucha.

Dołek psychiczny dopada każdego niezależnie od wieku płci a także praktykowanego zawodu. Jest to stan kiedy spada nasza samoocena. Kiedy zaczynamy się okropnie źle czuć, nie mamy ochoty oraz motywacji do pracy. Stajemy się senni i najchętniej byśmy się tylko położyli kimać.Przeważnie popadamy w nią w okresie jesienno- zimowym jak i początkowym czasie wiosennym. Jest to tak zwana melancholia sporadyczna. Wtedy to zdecydowany brak słońca wywiera u nas ten stan.
Lampa antydepresyjna
Źródło: www.ilumina.pl
Naukowcy cały czas próbują odkryć złoty środek. Niestety jest to bardzo skomplikowane, gdyż każdy z nas w inny sposób funkcjonuje,posiada inne preferencje i poglądy. Sposobem na efektywne leczenie objawów związanych z depresją przelotną jest wykorzystanie fototerapii. Lampa antydepresyjna jest jednym z nielicznych metod walki z nią. Jasne światło wydzielane przez lampę reguluje rytm dobowy i przywraca rzeczywistą równowagę w układzie. Codzienne stosowaniefototerapii poprawia nastrój, dodaje energii, powoduje spadek senności, poprawia poziom snu oraz nasila centralizację. Sprawdź sam: świetlna to zdrowa, bardzo bezpieczna jak i produktywna metoda pomagająca leczenie melancholii przelotnej, problemów z odżywianiem, bezsennością i zaburzeniami snu, a także uśmierzająca symptomy układu napięcia przedmiesiączkowego.Tymczasem nie są to jedyne dolegliwości, na które lampa antydepresyjna jest zalecana. Naukowo zatwierdzono cechy lecznicze lampy w przypadkach:leczenia niedowagi, zaburzenia koncentracji uwagi, zaburzenia rytmu snu, stany ogólnego rozbicia i zmożenia. Kliknij tutaj: lampa na depresję.


Zobacz również

Zioła są używane już od dawien dawna

Zioła na parapecie
Wprowadził: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Zioła są stosowane już od dawien dawna, albowiem nie od dzisiaj wiemy o ich zbawczym oddziaływaniu. Jakie zatem są ich najważniejsze atuty?


depresja sezonowa
Wprowadził: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Stosowane są również zapobiegawczo przy leczeniu dolegliwości powiązanych z menopauzą, przy zmianach samopoczucia spowodowanych gwałtowną zmianą stref czasowych powiązanych z kilometrowymi rejsami lotniczymi. W dzisiejszych czasach na rynku znajduje się wyjątkowo dużo typów lamp antydepresyjnych. Od małych lampek po duże lampy. Zasilanych elektrycznie lub za pomocą przetwornicy elektronicznej. Atutem tej ostatniej jest to, że migotanie światła występuje tu z częstotliwością trzydziestu kilo Herców innymi słowy bardzo rzadko. Powoduje to, że migotanie to jest nieodczuwalne dla ludzkiego oka a także nie powoduje nużeniasię oczu.
18/07/11, 17:17:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.