Wieczór panieński – inspiracje i organizacja

przez | 3 września 2021
Są tego typu chwile, które na długo powinny zostać w naszej pamięci. Poza oczywistymi wydarzeniami, jak ślub, zaręczyny czy narodziny dziecka, do takiej grupy zaliczyć można również wieczór panieński. Co zrobić, aby był on jak najbardziej udany? Co przygotować, o jakich sprawach należy pamiętać?

Tego rodzaju wieczór to wydarzenie, jakie Panna Młoda powinna wspominać bardzo długo. Warto więc, żeby organizatorka postarała się o ekstra zabawy, jakie wzbogacą czas zaproszonym na ten wieczór Paniom i Pannom. Nie jest ważne czy spędzimy wieczór panieński w Warszawie lub na jakiejś wiosce, te sposoby sprawdzają się doskonale. Pamiętaj przede wszystkim o specjalnie przygotowanych i wyselekcjonowanych żartach. Tej kategorii żarty powinny się odnosić do relacji damsko-męskich, mogą, a nawet muszą być trochę sprośne i niegrzeczne, przecież chodzi o dobrą zabawę. Bardzo istotne są także plotki i pogaduchy.

wieczór panieński w Warszawie

Autor: MsSaraKelly
Źródło: http://www.flickr.com

Należy porozmawiać o wszystkim, ale przede wszystkim o tym, jak Panna Młoda poznała swojego przyszłego męża, jakie mieli perypetie i zabawne wydarzenia. Do takiej pogadanki powinny włączyć się wszystkie zaproszone Panie i każda z nich powinna opowiedzieć coś o sobie, o swoich relacjach, jednocześnie istotne są rady, niekoniecznie poważne, przecież wieczór panieński to radosny wieczór i warto – tak samo, jak w przypadku dowcipów – spędzić taki czas w jak najlepszych humorach.

A może dobry film? To też świetny pomysł na pozytywne spędzenie wieczoru panieńskiego. Oczywiście film należy dobrać pod kątem tematyki, powiedzmy, miłosnej.

Pewnie miałbyś chęć obejrzeć komentarz z witryny? Jeżeli tak, to świetnie. Możliwe, że i Ty poczujesz chęć, by podzielić się z nami swą opinią.

Jeśli nie masz pomysłu, możesz wybrać jakiś film, z proponowanych przez nas niezawodnych klasyków. Co powiesz na klasykę w stylu „Pretty Woman” lub „Nothing Hill”. Tylko nie gadaj, że nie znasz? A może „Francuski pocałunek” lub „Masz wiadomość”? Jeśli nie preferujesz tego typu oczywistych typów, wybierz: „Szkołę uczuć”, „Dwa tygodnie na miłość”, „Zakochana złośnica” albo „Chłopaki mojego życia”. Dobrym, niezawodnym pomysłem będą także wierszyki i sentencje. Podobnie jednak, jak w przypadku poprzednich przykładów wszystko powinno być „na temat”, w radosnej atmosferze, gdzie anegdoty oraz interesujące historie przeplatają się z mądrościami życiowymi i określonymi przemyśleniami, które powtarzają się w wielu miłosnych opowieściach. Nie zapominajmy o dobrym jedzeniu, a zwłaszcza o dwuznacznych słodkościach, jak śmieszne torty na wieczór panieński.

Oczywiście, to tylko parę propozycji z pełnego arsenału propozycji, mimo wszystko, są to niezawodne sposoby, które sprawdzają się na każdej tego typu imprezie. Możemy je oczywiście wzbogacić o szereg dostępnych, autorskich pomysłów. Z taką myślą wystarczy życzyć wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Niech wieczór panieński poprzedzający ślub, stanie się radosnym i wspaniałym doświadczeniem, który zapamiętasz na lata.