W obecnych latach powstała moda na zdrowe żywienie i bio kosmetyki - musimy zatem pomyśleć o sobie oraz swoim pięknie

Dzisiaj, gdy wszystkie półki w sklepach oraz drogeriach uginają się od artykułów pełnym chemii, warto pomyśleć czy chcemy być konsumentami, którzy kupują wszystko bez gadania czy może należy powiedzieć już temu procederowi stanowcze nie.


Urządzenia
Wprowadził: nerissa's ring
Źródło: http://www.flickr.com


Zobacz również

Jeżeli mamy kłopoty z nadużywaniem alkoholu zdecydowanie może nam w tym ulżyć zastrzyk alkoholowy.

alkoholizm
Wprowadził: Matthias Ripp
Źródło: http://www.flickr.com
W egzystowaniu człowieka może pokazać się nieskończona ilość problemów, przez które może on sam podupaść na zdrowiu oraz przede wszystkim na psychice. Bodajże nie ma na świecie człowieka, jaki byłby od tego oswobodzony, gdyż mniejsza o to czy jest się nędznym czy zamożnym, młodym czy starym każdy ma jakiś kłopot. Oczywiście są one różnych obszarów i mogą skutkować różnorodne konsekwencje, ale można przyjąć łączną regułę, iż każdy może mieć jakiś problem, który będzie wyjątkowo źle na niego oddziaływał.


Życie w XXI stuleciu jest pełne udogodnień, ale z drugiej strony bywa również pełne chemii i zanieczyszczeń. Samo oddychanie, przez smog, bywa już trujące. Do tego dochodzą chemikalia z kosmetyków oraz jedzenia. Musimy więc zacząć pochłaniać wiedzę na temat naturalnego żywienia oraz naturalnej pielęgnacji swojego ciała. Idealnym pomysłem wydaje się choćby nabycie oleju arganowego. Mamy jego dwa rodzaje - kosmetyczny (jaśniejszy) oraz spożywczy (ciemny). Ma on genialny wpływ na nasz organizm. Mieszkańcy Maroka znają go od setek lat i ogłosili go "płynnym złotem Maroka". Określenie jest trafne, ponieważ jest to najdroższy olej na świecie. Olej arganowy jest dobry niemal na wszystko - świetnie nawilża skórę, poprawia kondycję włosów, wygładza zmarszczki, a także wspomaga system immunologiczny. Dlatego jest zwany eliksirem młodości. Jeżeli zaciekawił nas olej arganowy sklep, w którym będziemy mogły go kupić na pewno znajdzie się bez problemu w każdym mieście.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.