W jaki sposób wyselekcjonować modne obuwie na wesele

przez | 10 lipca 2021
Moda ślubna przekształca się żywiołowo z roku na rok. Lecz co najważniejsze, panny młode coraz nagminniej zaczynają szukać prywatnego kierunku i pomysłu na siebie w takim ważnym dniu, odważniej zestawiając sukienki, dodatki i obuwie ślubne.

Buty z kwiatkiem

Autor: lambsandivydesigns.com
Źródło: http://www.flickr.com

Nie ma zapewne panny młodej, jaka w dniu własnego ślubu nie pragnęłaby wyglądać nadzwyczajnie.

Czy ten materiał Cię zaciekawił? W takim razie zobacz inny polecany serwis hurtownia biżuterii Sentiell, który także ma ciekawe materiały.

Nie zapominajmy w tym dniu o czymś tak przyziemnym jak suknia ślubna, która prawidłowo dobrana uczyni, że panna młoda będzie wyglądać jeszcze świetniej, czując się w niej porządnie i pięknie. Tak samo ważnym jest właściwie dopasować obuwie ślubne. Zanadto cienki obcas , albo za obszerna platforma, zdołałyby zepsuć ten niesamowity dzień.

Buty ślubne panny młode na ogół kupują na samym końcu, częstokroć nawet dzień przed przysięgą. Tymczasem to nabytek od którego przyszła panna młoda winna rozpocząć. W butach ślubnych bowiem winna być przymierzana suknia, albowiem długość sukni ślubnej dopasowujemy do długości obcasów butów do ślubu.

Jeżeli zaintrygowały Cię elementy tego wpisu, to do sprawdzenia jest również nowa strona, gdzie wyszukasz wiele informacji na ten temat.

Istnieje dewiza, że sukienka ślubna powinna dosięgać do samej ziemi,

Różowe buty panny młodej

Autor: Eugenio „The Wedding Traveler” WILMAN
Źródło: http://www.flickr.com

bądź wznosić się nad nią 2 cm, w ten sposób, ażeby były widocznie wyłącznie czubki obuwia.

Wedle ostatniej mody, obuwie ślubne (dla przykładu: sklep 3i – buty ślubne) już prawdopodobnie nigdy nie będą białe. Na dobre zadomowił się nurt kolorowych butów do ślubu. Tutaj jednakże powinno się pamiętać o kilku niezmiennych zasadach. Jeżeli zestawiamy obuwie do odcienia sukienki buty do ślubu powinny być o odcień ciemniejsze aniżeli kolor naszej sukienki, a ich podeszwa powinna być jasna.

Jeżeli panny młode postanowiły odsłonić nogi, wybierając buty do ślubu, winny pomyśleć nie jedynie o kolorze i fasonie sukienki, lecz także poprawnie je dobrać do kształtu swoich nóg. Kobiety o masywnych łydkach powinny wybierać obuwie na wysokim obcasie, jednak wystrzegać się bardzo delikatnych szpilek ze szpicem w kształcie migdała, lekko zaokrąglonych, bez pasków naokoło kostki. Panie bez widzialnego wcięcia w sąsiedztwie kostek powinny wybierać obuwie z okazałym ozdobnym paskiem około kostek. Buty do ślubu (na przykład takie: eleganckie buty ślubne), jakie będą pasować jakiejkolwiek pannie młodej to świetne dokładnie wycięte pantofelki, na półsłupku, względnie drobnej koturnie.