W jaki sposób skompletować swoją kosmetyczkę?

przez | 10 lipca 2021
Z pewnością jak każda kobieta lubisz dbać o siebie. Na pewno wiesz jak istotny dla twego wyglądu będzie dobrze zrealizowany makijaż.
Niestety, pogubiłaś się w nadmiarze kosmetyków, jakie proponują markety.

medycyna - powiększenie

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Ów artykuł jest właśnie dla ciebie. Spróbujemy pomóc Ci wybrać najbardziej podstawowe kosmetyki, podpowiemy czego wymagasz, ażeby wykonać wieczorowy makijaż. Rozpocznijmy od podwalin. Możesz mieć mały komplet kosmetyków – jeżeli są one dobrze dobrane, skutek będzie doskonały. Najważniejsze będzie właściwe dobranie barw: chłodnych czy ciepłych.

Zainteresowały Cię omawiane dane? Kliknij na nowy tekst a zapewne dowiesz się nowych rzeczy, które Cię zafascynują.

To, które barwy pasują do Ciebie, odgadniesz sprawdzając odcień swej skóry. Gdy jest ona porcelanowa, z różowym odcieniem – pasują do Ciebie barwy chłodne, takie jak: niebieskości, pastele, brudne róże, srebro. Jeżeli Twa cera ma żółtawy kolor, a Ty za każdym razem opalasz się na złoto – pasują do Ciebie kolory ciepłe jak: żółcie, brązy, zieloności, róże, złoto. Przy nabywaniu kolorowych kosmetyków zawsze inspiruj się regułą właściwej tonacji kolorów. Z pewnością instynktownie wyczujesz, które odcienie są po prostu stworzone dla Ciebie.

Baza pod makijaż. Dobrana w taki sposób, ażeby nie odróżniała się od odcienia szyi. Nakładaj za każdym razem troszkę na linii żuchwy po czym zaczekaj kilka momentów aż baza się utleni. Potem wyjdź na dwór i przyjrzyj się sobie w dziennym słonecznym. Jeśli nie będzie widać bazy, znaczy to, iż dobrałaś doskonały odcień. Jeżeli posiadasz cerę tłustą, wybieraj bazy o lekkiej konsystencji.

Róż do policzków plus cień do powiek. Owe dwa kosmetyki mogą być używane osobno.

Mamy zamiar Cię zachęcić do następnej witryny, gdzie oczekuje na Ciebie masę fachowych informacji. Nie zwlekaj i po prostu kliknij stronę.

Możesz nabyć róż do policzków w odpowiedniej dla Ciebie zimnej bądź ciepłej tonacji po czym wykorzystywać go z sukcesem jako cienie do powiek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*