W jaki sposób można wykorzystać UE?

Unia Europejska jest organizacją, która daje Polsce dużo szans - jeżeli jesteśmy choćby trochę aktywni, mamy okazję czerpać profity z uczestnictwa naszego kraju w owej organizacji. W ogóle to czas błyskawicznie idzie - przecież weszliśmy do UE już 10 lat temu. Nawet politycy, którzy wcześniej byli wielkimi przeciwnikami wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej bardzo dobrze wiedzą, że całkowicie nie mieli odnośnie tego racji. Chociaż to tak czy siak politycy, a wszyscy wiemy, iż krajowa polityka jest grą. Cóż, geopolityka jest mimo wszystko nieubłagana - jeżeli nie chcieliśmy skończyć jak Białoruś, musieliśmy powiedzieć tak w unijnym referendum.
Bank Uni Europejskiej
Wprowadził: Yukiko Matsuoka
Źródło: http://www.flickr.com
Cieszy, że Polacy okazali się inteligentną nacją, choć w sumie nie byliśmy w owym aspekcie wyjątkami, ponieważ wszystkie państwa zagłosowały tak jak my...

Dobrze, iż właśnie tak się stało, ponieważ chociaż Unia Europejska jest nieco dziwnym tworem, mocno zbiurokratyzowanym, przesadnie lewicowym, to jednakowoż dał nam bardzo dużą szansę.www.przereklamowani.pl/reklama-zewnetrzna-slupsk reklama zewnętrzna słupskA więc jeżeli ktoś, jak wcześniej już zostało wspomniane, umie pokazać własną aktywność, może odnieść niemały sukces. Przykładowo może pozyskać unijne fundusze na otworzenie firmy! Nierzadko mamy mądrze przygotowany biznesplan, praktycznie w 100% jesteśmy pewni, iż możemy odnieść spory sukces w świecie biznesu, lecz cóż z tego, jeśli najzwyczajniej w świecie nie mamy pieniędzy na choćby zatowarowanie, ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, wizytówkę internetową, itp. Zależy wszystko od typu naszych usług albo produktów. Unia daje kasę na niemalże wszystko, choć pewnie taki szmateks raczej nie jest przesadnie lubiany.

Zobacz również

Czy mamy szansę dostać pożyczkę gotówkową bez weryfikacji biku?

pożyczka
Wprowadził: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wiemy gdzie pożyczać pieniądze?
Okazują się być takie sytuacje, w których dzieje się tak, że nagle potrzebna nam jest znaczniejsza ilość gotówki, bez której nie będziemy mogli wypełnić własnych planów. Od czasu do czasu jesteśmy w stanie dostać ją od familii, lub znajomych, ale od czasu do czasu musimy korzystać ze wsparcia różnorakich miejsc oferujących nam pożyczkę pieniędzy. Lecz czy powiemy, do kogo musimy się wybrać, by wszystko odbyło się szybko oraz nie oczekiwało od nas zaprezentowania nazbyt dużej liczby dokumentów?


Są w istocie różne typy dotacji unijnych - można śmiało rzec, że jeśli dopiero rozpoczynamy firmę, czyli nie posiadamy jeszcze nawet NIP-u i REGON-u, zapewne uzyskamy góra 20 tysięcy zł. To oczywiście niemała gotówka: choć należy wiedzieć, iż w żadnym razie dotacje unijne dla firm jak nie mogą być wydane na głupoty.

Z dosłownie każdej złotówki potem trzeba się rozliczyć, zatem jeżeli ktoś uważa, że kupi za kasę z UE telewizor, wczasy w Egipcie bądź luksusowe buty, jest w ogromnym błędzie. To znaczy - takowa opcja naturalnie istnieje, lecz i tak potem będzie kontrola: a właśnie wtedy nie będziemy mieli wiele powodów do radości.
20/09/11, 15:47:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.