Uzębienie gwiazdy filmowej

przez | 8 lipca 2021
Czy wiesz, że artysta, który otrzymuje nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej, w komplecie z legendarną statuetką otrzymuje zazwyczaj również kupon na operację wybielania uzębienia? Nie ma się co dziwić, przecież doskonałe uzębienie jest kluczowe w tej branży. I nie tylko.

Na co spoglądają osoby, które cię pierwszy raz widzą? Na pewno są to ubiór, sposób mówienie, kolor oczu. No i naturalnie uzębienie. Nie okłamujmy się, każdy szufladkuje świeżo poznaną osobę po prezencji. W wypadku, gdy ktoś posiada brzydkie, szczerbate zęby, jest zwykle niepochlebnie postrzegany. W państwach zachodnich twierdzi się, że obligacją każdego porządnego człowieka jest dbanie o zdrowie zębów. Mając zniszczone dentystyka estetyczna Kraków nie można osiągnąć szczytu w wielu profesjach. To też bardzo ważne dla nowych absolwentów uniwersytetów – kiedy idziesz na rozmowę o posadę, skrupulatnie wybierasz strój, lecz czy myślisz o tym, czy twoje uzębienie prezentuje się OK? Człowiek, który z tobą rozmawiał, na pewno będzie spoglądał na twoje zęby i ich prezencja posiada duże znaczenie…

dentysta

Autor: jamesvandyke
Źródło: http://www.flickr.com

Czytaj też

O ile szukasz stomatologa, który szybko i skutecznie spowoduje, że twój uśmiech będzie lśnił cudną bielą, do Google wklej frazę „wybielanie zębów”. Oczywiście miejscowość możesz zmienić na taką, która ci pasuje.

Jednakże prawidłowa opieka nad zębami to nie jedynie wybielanie. Kluczowe jest robienie regularnych kontroli kondycji zębów.

Wpis analizujący taką kwestię jest niezwykle wnikliwy, ale dobrze byłoby poznać to pod innym kątem. My zalecamy to opracowanie (http://www.przychodniazycie.pl/335,psychotechnika.html).

Jeżeli chcesz, by twoje zęby były w dobrej kondycji cały czas, wizytuj zdolnego specjalistę przynajmniej kilka3 razy w czasie roku. Sprawdzony zakład stomatologiczny we Wrocławiu znajdziesz, do wyszukiwarki internetowej wstawiając hasło „dentysta Kraków”.

Ciekawy artykuł:

Zanim postawisz na dany gabinet poszukaj w cyberprzestrzeni ocen na jego temat. W internecie są branżowe strony, na których użytkownicy wymieniają się spostrzeżeniami, związanymi z odwiedzinami w danym ośrodku lekarskim.

Napisał