Urlop nie w Polsce – dlaczego nie? Bułgaria, Cypr lub Costa Brava last minute to propozycja niedrogiego wyjazdu

przez | 9 lipca 2021
Co roku jeździcie nad polskie morze obawiając się, że nie natraficie na dobrą pogodę? Może już czas, by wybrać się w inne miejsce?
[IMG=1401/52d646849f5e8___flickr_11437078575

Co roku jeździcie nad Bałtyk martwiąc się, że nie traficie na ładną pogodę? Może już czas, aby wybrać się gdzie indziej?
Wczasy zagraniczne są, rzecz jasna, przeważnie droższe niż krajowe, nim jednak całkowicie wykluczycie tę opcję trzeba sprawdzić, czy będzie tak w każdym przypadku.
Sylwester 2012/2013

Źródło: ruszajwpolske.pl

Jeśli policzymy cały koszt wczasów nad Bałtykiem w środku sezonu, w dobrym ośrodku może się okazać, że wcale nie musi to być niewielki wydatek. Dodatkowo dochodzi ewentualność, że pogoda nie dopisze i w miejsce odpowiedniego wypoczynku przed następnym rokiem ciężkiej pracy albo nauki będziecie mieć stres. Jeśli macie dzieci, to zapewne wydacie dodatkowe pieniądze na zajęcie ich w czasie deszczowej pogody w kinie, w markecie albo na krytym basenie. Wy też raczej wolelibyście pić drinki na nagrzanej plaży niż w ponurym barze w czasie deszczu.

wyspy kanaryjskie

Źródło: pixabay.com

Jeśli zatem interesują was wczasy zagraniczne http://www.eccoholiday.com/ się za poszukiwanie ofert. Oczywiście, jeśli planujecie wyjazd dużo wcześniej i chcecie od razu zarezerwować pobyt w konkretnym terminie – będzie to znacznie więcej kosztowało. Również ściśle określony cel, na przykład tylko Włochy, może was odrobinę ograniczać lub nawet wykluczać możliwość znalezienia tańszej oferty.

Podsumowując – decydując się na last minute trzeba wykazać się elastycznością, wytrwałością, mocnymi nerwami i włożyć trochę pracy w poszukiwanie ofert. Jednak jeśli chcecie pojechać na południe Europy, ten rodzaj może być jedynym dostępnym dla waszego wakacyjnego funduszu. Na przykład, kiedy interesuje was Hiszpania, w szczególności Costa Brava last minute warto zajrzeć będzie oczywarto zajrzećzaniem, na które łatwo będziecie w stanie sobie pozwolić. W dodatku nie trzeba przy tym wyrzekać się odrobiny luksusu albo obniżać wymagania. Zazwyczaj zdarza się, iż dobre oferty, z różnych przyczyn są wolne do ostatniej chwili. Standard hotelu jest w tym przypadku taki sam. Z odrobiną szczęścia może udać wam się znaleźć pobyt na zupełnie odpowiednim poziomie za dużo mniejszą kwotę

. Oferta na Costa Brava last minute może być odczuwalnie tańsza niż ta kupiona w normalnym trybie.
Mamy nadzieję, iż po lekturze tego tekstu jesteście przekonani, iż wczasy poza Polską mogą być dla was dostępne.