Upominek najlepiej jeśli jest zaskakujący

przez | 9 lipca 2021
Czasem mała rzecz potrafi czynić cuda. W codziennej krzątaninie, w której sprawy i terminy naglą, a przedmioty martwe nie chcą współpracować, warto zakupić jak najwięcej praktycznych pomocników. Gubisz pieniądze? Nie masz gdzie trzymać kart kredytowych, a może nie możesz utrzymać porządku i potrzebujesz małej pomocy, tanich i niezawodnych podręcznych wspomagaczy?

prezent

Autor: Lenovo
Źródło: Lenovo
Wiadomo, że termin ”wspomagacze” brzmi jak poruszany był temat środka na zmęczenie i ciągłe napięcie, ale nie, będziemy mówić o bardziej przyziemnych i mniej kosztownych sprawach. Będziemy mówić o kilku przedmiotach, które ułatwiają życie, takich jak np. fajny futerał na pas.

To mała, aczkolwiek pomocna rzecz. Nie musisz zapychać kieszeni saszetką, telefonem czy kluczami.

Czy po przestudiowaniu prezentowanego artykułu masz chęć dowiedzieć się czegoś więcej na opisywane zagadnienie? Jeśli tak, to prześledź link (https://www.memento-wroc.pl/), ponieważ odnajdziesz w tamtym miejscu nowe dane.

A może nie masz kieszeni? Nie musisz też brać ze sobą plecaczka na niewielkie, acz niezbędne przedmioty. W etui na pas pomieści się wszystko, co niezbędne, a co najważniejsze, każdą z tych rzeczy masz na wyciągnięcie ręki. Jeśli więc potrzebujesz otworzyć drzwi, a nie masz pod ręką kluczy nie musisz przeszukiwać kieszeni, wystarczy spojrzeć do etui, podobnie w sklepie – bezproblemowo wyjmujesz portfel, bez zbędnych ceregieli.

prezent

Autor: Anders Abrahamsson
Źródło: http://www.flickr.com
A jeśli już jesteśmy w temacie portfela, to warto napomknąć o kolejnej użytecznej rzeczy – o portmonetce. To bardzo praktyczna rzecz, ukryjesz w niej wszelkie drobniaki, małe bilony, które mogą tylko gubić się po torbie lub w kieszeniach. W portmonetce najłatwiej znaleźć monety, a co najważniejsze pomieścisz ich tam wiele, więc zawsze znajdziesz potrzebną kwotę. Docenisz to rozwiązanie, a jeszcze bardziej będą zadowolone panie ekspedientki, które często nie mają drobnych.

Zaintrygował Cię nasz wpis? Jeśli tak, to śmiało przekonaj się, co się znajduje w ofercie (http://www.digital-motion.pl/fotografia-mody-lookbook/), która dotyczy podobnej problematyki.

Bardzo poręczną rzeczą jest również portfel na łańcuszku. Nie dość, że go nie zgubisz, to jednakowoż szybko odstraszysz potencjalnego kieszonkowca. Solidny łańcuszek zapewni bezpieczeństwo dla twoich banknotów oraz dokumentów.

Jest jeszcze jedna bardzo fajna rzecz, lecz nadaje się lepiej na podarunek. Myślałeś czasem, jak podarować na przykład komuś na prezent pieniądze? Raczej zwykle jest z tym kłopot, bo to temat drażliwy. Nie można podarować po prostu do ręki, bo w taki sposób właśnie załatwiamy większość transakcji, a podarunek nie powinien być transakcją. No to jak? Koperta? Raczej nie. Idealnym rozwiązaniem są portfele, które można nosić na szyi. Co więcej, można napisać na nim życzenia, co dodaje mu odpowiedniej powagi.