Tybetańskie oklepywanie – czym się cechuje, wskazania i opis.

przez | 5 marca 2022
Tybetański masaż ma już ponad 5000 lat. Stanowi połączenie rożnych typów masaży. Masaż ów polega na skupieniu energii masażysty w jego rękach, a w następnej kolejności – przekazaniu jej na ciało masowanej osoby.

endokrynolog

Autor: Ted Eytan
Źródło: http://www.flickr.com
Masaż tybetański (tybetański masaż) jest zbiorem rozmaitych zabiegów: bioterapii, masażu klasycznego a także refleksoterapii. Ma na celu przywrócenie równowagi między organizmem a stanem ducha. Masażysta, za pomocą energii skupionej w rękach, ceduje swojemu pacjentowi energię życia. Masaż tybetański polega na dotykaniu rękoma konkretnych pozycji na ciele, w postaci muskania. Dotyk masażysty jest lekki, właściwie muska on opuszkami palców obszar masowany. Odstępstwo stanowią dolne kończyny, gdzie napór jest znacznie mocniejszy. Przed rozpoczęciem zabiegu, należy skonsultować się z lekarzem celem omówienia przeciwwskazań, a również aby oszacować swój stan zdrowia.

Aby obejrzeć nowe bardzo ciekawe detale połączone z opisanym tutaj wątkiem, zapewne przyda Ci się dobra strona www (http://www.alkater.pl/odtruwanie-detoks-warszawa/). Więc wejdź w podany link.

W toku zabiegu osoba poddana masażowi odpoczywa na łożu, jest rozebrana i tylko przykryta ręcznikiem albo prześcieradłem. W trakcie zabiegu okolica masowana jest odkryta. W masażu wykorzystywane są balsamy, kremy, olejki ziołowe przyśpieszające gojenie się ran. Zabieg może być przeprowadzony zarówno na dzieciach, jak również na osobach starszych. Może się wydarzyć, że po pierwszych zabiegach chory czuje uboczne efekty, m.in.: bóle głowy, mdłości bądź złe samopoczucie. Oznacza to, iż masaż niweluje toksyny z organizmu. Wskazania: stres, toksyny, nerwobóle, bóle kręgosłupa. Masaż tybetański działa oczyszczająco na ciało, polepsza obieg krwi, przywraca równowagę wewnętrzną (ta strona).

Odblokowuje kanały energetyczne, sprawiając tym samym luźny przebieg życiowej energii w organizmie człowieka. Wpływa na ciało relaksacyj-nie.
Vedic Art Wrocław jest to innowacyjna metoda rozwoju świadomości, aktywizowania kreatywności i pasji życia, przez intuicyjne malowanie.