Dbałość o wygląd zewnętrzny jest domeną kobiet, a wizyty u kosmetologa stają się coraz popularniejsze

Moda jest tak zmienna niczym kobieta, czyli grymaśna i nieobliczalna. Co dzisiaj jest modne, to jutro już niekoniecznie. Na przykład, jeszcze nie tak dawno odcień torby i trzewików musiał być obowiązkowo taki sam lub podobny, a w chwili obecnej stylistki nakazują, aby barwy tych dodatków chociaż trochę się różniły. A piękny wygląd jest przecież dla elegantki sprawą ważną bez względu na wiek.


redukcja cieni pod oczami
Wprowadził: IQ Medica
Źródło: www.iqmedica.pl
Pośród specjalistek od stylowej prezencji panuje przeświadczenie, że każda pięćdziesięciolatka może wyglądać seksownie, musi tylko kompletnie zmienić styl ubierania się, pójść do fryzjera i raz na tydzień spotkać się z koleżankami na mieście - tak dla poprawienia humoru. Niekiedy jednakże takie rady okazują się mało skuteczne, a przecież każda kobieta powinna bez kompleksów spoglądać w sypialniane zwierciadło. I nawet zapewnienia męża, że w nowej sukience wygląda fantastycznie na nic się nie zdają, jeżeli nasza modnisia nie podoba się sobie. W takich przypadkach zazwyczaj potrzebna bywa interwencja chirurga plastycznego lub wizyta u cenionej kosmetyczki.


Omówmy więc przynajmniej dwa zabiegi, o których myśli gros kobiet.
Urodziwa twarz kobieca przykuwa spojrzenia tak mężczyzn, jak i pań, a oznaką piękna są duże oczy oraz usta. O ile kliniki chirurgii plastycznej raczej nie proponują zabiegu powiększania oka, to powiększanie ust bywa powszechnie stosowaną metodą poprawy defektów urody - idź na stronę. W rachubę wchodzi operacja bądź zastrzyk z użyciem ampułki botoksu albo innego preparatu. Najwłaściwszą metodę trzeba wybrać po konsultacji z
kosmetyczka
Wprowadził: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com
lekarzem czy dyplomowaną kosmetyczką, lecz jednocześnie warto pamiętać, że uzyskane w taki sposób efekty nie są dane raz na zawsze.

Całodniowa praca przed komputerem, zbyt krótki odpoczynek, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach sprawiają, że oczy swędzą i łzawią, a z upływem lat pojawiają się pod nimi nieładnie prezentujące się ciemne plamy bądź worki. W takich przypadkach redukcja cieni pod oczami jest dla wielu kobiet obowiązkowym zabiegiem - . Gabinety chirurgii plastycznej prześcigają się w liczbie proponowanych sposobów leczenia: od zastrzyków zaczynając, a na zabiegach laserowych kończąc. Wiele tutaj zależy od zasobności portfela i stanu zdrowia. Kto z powodów zdrowotnych albo finansowych nie może zarejestrować się na wizytę w specjalistycznej placówce, ten zawsze może sprawdzić efektywność domowych kuracji. Samodzielne powiększanie ust praktycznie nie wchodzi w rachubę, lecz już cienie bądź worki pod oczami można spróbować zminimalizować samemu - wystarczy zakupić w dobrej aptece właściwy preparat.
15/10/13, 15:13:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.