Trendy w sztuce tatuażu

przez | 6 czerwca 2022
Podjęcie decyzji o tatuażach nie może być efektem przejściowej ekscytacji. Ruch ów musimy dobrze przemyśleć – choć istnieje możność usunięcia tatuażu, nie jest to zabieg szybki, ani tani. Przede wszystkim musimy odpowiedzieć sobie na pytanie: czemu pragnę posiadać tatuaż? Nie będą żałować decyzji o tatuażu ci, którzy postanowili uwiecznić konkretne wydarzenie. Niemniej jednak lepiej nie tworzyć napisów negatywnych – codzienne spozieranie na porażkę wyrytą na skórze jest w stanie wpędzić w melancholię!

wytatuowane plecy

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Należy powstrzymać się także od szkiców na cześć „prawdziwych miłości” czy też złamanego serduszka. Naprawdę nie ma potrzeby wypisywać sobie imiona chłopaka, ażeby udowodnić, że go miłujemy. To zachowanie mało dojrzałe. Tymczasem co uczynimy, jeżeli przyuważymy ideał faceta na obłapianiu innej dziewczyny? No, właśnie… Warto także rozważyć sam wzór – czy zarejestrowanie wybranej maksymy musi być proste niczym budowa cepa? Być może w miejsce cytatów, jakie mają dużą szansę znaleźć się w „najbardziej dresiarskich tatuażach”, konkretną myśl lepiej wyrazi symboliczna grafika. Przed udaniem się do gabinetu tatuażu najlepiej przejrzeć wszelkie możliwe wzory, wariacje, projekty i z pewnym wnioskiem dopuścić do siebie igiełkę – .

Tatuaże tymczasowe występują w bardzo wielu odsłonach kolorystycznych. Są i czerwone, i zielone. My jednak najbardziej kierujemy uwagę na te metaliczne. W szczególności w edycji srebra czy złota. Nic nie podkreśla lepiej letniej opalenizny niż te dwa kolory. Co najważniejsze, tutaj nie obowiązuję żadne reguły. Można śmiało zestawiać te dwa odcienie ze sobą – złoty oraz srebrzysty.

gwiazdka nad kostką

Autor: Wilfredo Rodríguez
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli nie masz śmiałości na prawdziwy tatuaż, czy też obawiasz się podejmować rozstrzygnięć na całe życie, taki metaliczny tatuaż (szczecin studio tatuażu) jest dla ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem. Wzór trzyma się na skórze 4 dób. Ważne, ażeby go nie natłuszczać. Nie bój się podrażnień skóry – srebrne tatuaże są testowane dermatologicznie. Można w każdej chwili zmyć je za pomocą oliwki. Wyższość metalicznych tatuaży nad tradycyjnymi? Po pierwsze – cena. Zmywalne tatuaże można nabyć w internecie już za 20 zł za zapakowanie rozmaitych deseni. Po drugie – wzorki możesz zmieniać dowolną ilość razy. Nie będą wszak z tobą na zawsze!