Torty to nieodłączna część wszelkiej imprezy

Torty i ciasta są nieodłączną częścią wszelkiej uroczystości. Mogą one być w przeróżnych kształtach, odcieniach i mieścić dodatkowe dekoracje w formie figurek, kwiatów, bądź różnych detali.

piętrowy tort weselny
Wprowadził: Rexness
Źródło: http://www.flickr.com
Torty na zamówienie jest możliwość udekorować masą cukrową, marcepanem, śmietaną, kremem, bądź oblać czekoladą. Wyłącznymi limitami w zrealizowaniu tortów artystycznych jest fantazja i budżet zamawiającego. Najmłodsi uwielbiają torty (babie-lato.com/cennik/) przedstawiające kształty bohaterów bajek- polecana strona. Wyjątkowym powodzeniem cieszą się torty na zamówienie prezentujące różnorodne pojazdy, które są wykonywane w formie 3D. Jest możliwość również zamówić tort służbowy. Mogą to być zarówno płaskie torty z logo jednostki jak i obrazujące fizyczny produkt, lub samo logo w odmianie płaskiej, bądź trójwymiarowej.

Zobacz również

Jak będzie urządzone Twoje przyjęcie weselne?

Wesele
Wprowadził: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Dawniej uroczystości weselne miały miejsce zwykle w domu panny młodej. Z racji na zbyt małą ilość pomieszczeń, z chałupy wynoszono wszystkie meble, zostawiając jedynie stoły i ławy. Jedna izba przeznaczona była na jedzenie, natomiast inne pomieszczenie przygotowywano do tańczenia.


Torty na zamówienie urodzinowe, to ogromna gama projektów w stonowanych, jasnych barwach. Nie zawierają one alkoholu ani ciężkich tłustych kremów, oraz nadają się do serwowania w formie bardzo schłodzonej co może zastąpić deser lodowy.Bardzo istotną kwestią są dekoracje tortu, zwłaszcza ślubnego. Cukiernicy oferują ozdoby sporządzone własnoręcznie w karmelu i czekoladzie, lub gotowe dekoracje z cukru, czy też z żywych kwiatów. Torty na zamówienie piętrowe, które będą zestawione na stelażu, najlepiej podzielić na |smaki, aby dotrzeć w gusta każdych gości.

Spora rywalizacja, również żądania klientów sprawiają, że cukiernie oferują torty na zamówienie (Wrocław) wyłącznie z wyrobów własnych, dokonanych z najwyższej jakości, naturalnych składników, pieczone według niezawodnych, wypróbowanych przez lata receptur- For Cakes' Lovers Only. Tradycyjne procedury wypiekania biszkoptów w zestawieniu ze smacznymi i lekkimi musami w wielu atrakcyjnych smakach, na bazie bitej śmietany, świeżych owoców, także stosownej czekolady sprawiają, że każdy powinien być zadowolony.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.