Szafa stylowego faceta

przez | 22 stycznia 2022
Nie orientujesz się na co zwrócić uwagę przy zakupie letniej koszuli, a chcesz oczarować w niej swą partnerkę?
Najważniejszy jest materiał. Przyjrzyjmy się tkaninie. Jeśli jest to bawełna, to jest to trafny wybór. Bawełniane koszule są niesamowicie uniwersalne, przepuszczają powietrze, a ich największą chyba zaletą jest wygoda.

Koszule męskie

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Przy wyborze najbardziej odpowiedniego dla swojej sylwetki fasonu powinniśmy sugerować się: własnym samokrytycyzmem, komfortem i efektem jaki chcemy osiągnąć. Jeśli od lat lubimy klasyczne, luźniejsze koszule, nazywane classic fit, regular itp. słysząc opinie, że prezentujemy się w nich odpowiednio, zaś fasony nazywane m.in. slim, modern fit, fashion fit itp.

Jeśli sądzisz, że rozpatrywana tu tematyka jest ciekawa, poznaj oprócz tego więcej w tym tekście (https://lovet.pl/116-paski), który także publikuje zbliżone porady.

wywołują u nas niechęć, to nie musimy dokonywać zmian na siłę.

Jeśli jednak mamy szczupłą sylwetkę – wybierzmy koszule męskie slim fit i dodatkowo spinki do koszuli, np. Wydłużają i wysmuklają sylwetkę, poza tym są bardzo modne, tak w wersji oficjalnej, jak i mniej zobowiązującej. Zwłaszcza, iż doskonale komponują się z coraz modniejszymi garniturami slim fit. Niskich panów takie koszule wysmuklą dodając wizualnie nieco centymetrów, zaś u wysokich szczupłych mężczyzn, podkreślą zalety sylwetki. Sklepy prowadzące swą działalność w sieci zaskoczą nas bogatym asortymentem – zobacz tu.

Kolor to element, który przysparza chyba najwięcej problemów. Niewątpliwie należy mieć w swojej garderobie białą koszulę, ponieważ pasuje w zasadzie do wszystkiego. Kiedy nie wahamy się, która koszulę założyć, biała jest zawsze dobrą alternatywą. Neutralnym kolorem jest także jasny niebieski. Dobrze prezentuje się w sytuacjach oficjalnych jak i codziennych.

Zdecydowanie żaden mężczyzna nie będzie miał kłopotu ze stworzeniem zestawu dysponując koszulą w tym kolorze. Warto więc pamiętać: must have każdego lata to białe koszule i błękitnym kolorze.W męskiej garderobie od niedawna króluje róż, który stanowi idealne tło dla granatu i beżu. Zatem włóżmy róż i już!Nie zapominajmy o zasadzie, która mówi, iż, koszule z krótkim rękawem należy pozostawić na nieformalne okazje i pod żadnym pozorem nie zakładać do nich marynarki. Chyba nie chcemy by kojarzono nas z „wujkiem Staszkiem na weselu”?