Starzenie się skórki, a odpowiedni krem - czyli, jak zapobiec powstawaniu zmarszczek wokoło oczu

Z jakiego powodu skórka się postarza - szczególnie w obrębie oczek? Dlaczego, pomimo iż używa się kremy, skórka i tak się marszczy? Przeczytaj nasz artykuł, a wszystko Ci wyjaśnimy!
Starzenie się skóry to tak naprawdę nic innego jak zwyczajny proces, w którym zmniejsza się biologiczna żywotność komórek w naszym własnym ciałku. Powoduje to spowolnienie procesów odżywiania a także zdolności przystosowawczych tak nazywanego "ustroju". Przewodnim odpowiedzialnym za tę rzecz czynnikiem bywają osobiste Geny, oraz nie mniej ważne czynniki Zewnętrze.

Jeśli masz ochotę zgłębić więcej detali na prezentowany tutaj temat, to użyj źródła opublikowanych w tym materiale.

Bywają one bardzo różne: palenie papierosów, złe odżywianie, a nawet niedobra pielęgnacja skórki. Trzeba zapamiętać, iż rozpoczynającym objawem postarzania się bywa Suchość Skóry, albowiem oznacza to że nie jest ona w stanie wiązać w sobie wody i ją zatrzymać.


działanie


specjalna sala ka konferencje
Wprowadził: K2 Space
Źródło: http://www.flickr.com


Patrząc na tytuł tekstu oraz na pierwszy wcięcie, nawiążemy dodatkowo do metody dbania o skórę pod oczkami, która bywa najbardziej narażona na zmarszczki. Jak było napomknięte, pojedynczym z najważniejszych czynników Zewnętrznych, które sprawiają, że dzieje się postarzanie się, skóry bywa niewłaściwe jej dbanie o nią, mimo używania kremów.
I w tym miejscu powstaje pytanko: jak nakładać krem pod oczy? Sposób na to jest prostsza aniżeli sądzisz: należy dobrze zmyć makijaż, następnie nałożyć\położyć punktowo kremik na położona na dole i położona na górze cząstkę powieki - co istotne: zaczynamy od wewnętrznego kończymy na zewnętrznego kącika oczka. Nie wolno go wmasować, tylko delikatnie smarować oraz wklepać opuszkami paluszków.

Opracowaliśmy artykuł o podobnej tematyce. Umieściliśmy go na następnej witrynie. Wejdź więc w podany link i dowiedz się szczegółów z tym powiązanych.

Uważaj - nie ciągnij skórki, bo ta rzecz pogłębi istniejące już zmarszczki!
19/04/21, 07:34:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.