Srebrna lub wykonana ze złota - jaka biżuteria jest najpopularniejsza?

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Tak powiada stare polskie zdanie


i częstokroć się nie myli. Pragniemy dobrze wyglądać. Nie świadczy to źle o nas, wprost przeciwnie, że pragniemy się podobać innym.


Z pomocą przychodzą nam biżuteria oraz zegarki, akcesoria i wiele, wiele innych drobiazgów.


My zwrócimy uwagę na drobiazgi wykonane z metali szlachetnych.Najbardziej popularne okazuje się w naszym państwie, ale nie tylko u nas, biżuteria (e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Bizuteria-dla-dzieci-465.html) srebrna na jego stronie kolczyki na przykład wykonane z tego metalu nosi wg obserwacji prawie 60 procent kobiet. Często biżuteria (zweryfikuj te opinie) srebrna noszona jest przez młode dziewczyny. Wynika to z tego że jest ono dużo tańsze od na przykład złota, o platynie nie mówiąc. Męski wzrok szczególnie ściąga srebrna bransoletka noszona na nadgarstku. Te najśliczniejsze możemy kupić w salonach Apartu, W.Kruk albo Yes. Ale jubilerstwo w naszym kraju należy do ścisłej czołówki, zwłaszcza w kwestii biżuterii wykonanej ze srebra. Jeżeli mowa o biżuterii złotej, to jednakże ograniczamy się do obrączek, natomiast metal ten ma dużo zdrowotnych własności. Zdecydowanie nie podrażnia skóry, co ma często miejsce przy noszeniu biżuterii srebrnej, jaka po kontakcie z wodą rozpoczyna procesy utleniania. złoto nie reaguje właściwie z niczym, z czym możemy mieć kontakt zazwyczaj.


Zobacz również

Ogromny wybór ubrań dla każdego - paski na dzień powszedni i na wyjątkowe okazje

Wiosenne stylizacje dla dziewczynki
Wprowadził: Wójcik
Źródło: Wójcik
Każdy chyba zdaje sobie sprawę z tego, że wybór rzeczywiście właściwych dla siebie ubrań dosłownie zawsze jest niezwykle istotną sprawą. Coś takiego decyduje przede wszystkim o tym, jak dużym poziomem komfortu możemy cieszyć się na co dzień, a oprócz tego jeżeli nawet odrobinę zaniedbamy tego typu sprawy, to w oczach innych ludzi nigdy nie będziemy prezentowali się rzeczywiście atrakcyjnie.


srebrna bransoletka
Wprowadził: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com


Co ciekawe zgodnie z badaniami amerykańskich naukowców, noszenie wykonanej ze złota biżuterii dobrze wpływa na krążenie krwi i co zapewne dla wszystkich oczywiste nastrój, dzięki czemu, ulegają polepszeniu stosunki małżeńskie i z innymi ludźmi.


Kobiety noszące biżuterię są zdecydowanie pewniejsze siebie, łatwiej podejmują decyzje oraz stawiają sobie wyżej poprzeczkę w codziennych zadaniach.


Bycie atrakcyjną dla ludzi, szczególnie dla małżonka lub chłopaka zdecydowanie zapewnia kobiecie biżuteria. Najlepiej gdy została nabyta przez małżonka czy chłopaka i dana w formie prezentu.
18/07/11, 17:02:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.