Srebrna lub wykonana ze złota – jaka biżuteria jest najpopularniejsza?

przez | 10 lipca 2021
Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Tak powiada stare polskie zdanie
i częstokroć się nie myli. Pragniemy dobrze wyglądać. Nie świadczy to źle o nas, wprost przeciwnie, że pragniemy się podobać innym.
Z pomocą przychodzą nam biżuteria oraz zegarki, akcesoria i wiele, wiele innych drobiazgów.

My zwrócimy uwagę na drobiazgi wykonane z metali szlachetnych.Najbardziej popularne okazuje się w naszym państwie, ale nie tylko u nas, biżuteria (e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Bizuteria-dla-dzieci-465.html) srebrna na jego stronie kolczyki na przykład wykonane z tego metalu nosi wg obserwacji prawie 60 procent kobiet. Często biżuteria (zweryfikuj te opinie) srebrna noszona jest przez młode dziewczyny. Wynika to z tego że jest ono dużo tańsze od na przykład złota, o platynie nie mówiąc. Męski wzrok szczególnie ściąga srebrna bransoletka noszona na nadgarstku. Te najśliczniejsze możemy kupić w salonach Apartu, W.Kruk albo Yes. Ale jubilerstwo w naszym kraju należy do ścisłej czołówki, zwłaszcza w kwestii biżuterii wykonanej ze srebra. Jeżeli mowa o biżuterii złotej, to jednakże ograniczamy się do obrączek, natomiast metal ten ma dużo zdrowotnych własności. Zdecydowanie nie podrażnia skóry, co ma często miejsce przy noszeniu biżuterii srebrnej, jaka po kontakcie z wodą rozpoczyna procesy utleniania. złoto nie reaguje właściwie z niczym, z czym możemy mieć kontakt zazwyczaj.
srebrna bransoletka

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Co ciekawe zgodnie z badaniami amerykańskich naukowców, noszenie wykonanej ze złota biżuterii dobrze wpływa na krążenie krwi i co zapewne dla wszystkich oczywiste nastrój, dzięki czemu, ulegają polepszeniu stosunki małżeńskie i z innymi ludźmi.

Kobiety noszące biżuterię są zdecydowanie pewniejsze siebie, łatwiej podejmują decyzje oraz stawiają sobie wyżej poprzeczkę w codziennych zadaniach.
Bycie atrakcyjną dla ludzi, szczególnie dla małżonka lub chłopaka zdecydowanie zapewnia kobiecie biżuteria. Najlepiej gdy została nabyta przez małżonka czy chłopaka i dana w formie prezentu.