Sposoby na powiększenie ust

przez | 19 maja 2022
Najpopularniejszym sposobem na powiększenie warg jest obecnie wypełnianie ich tak zwanym hialuronowym kwasem. To jednak nie jedyny sposób na to, ażeby zyskać pełne usta. Jakie ze sposobów na powiększenie i modelowania ust warto rozważyć?
Kwasem hialuronowym możemy powiększyć tak górną, jak i dolną wargę.

By wargi wyglądały na pełne, lecz przy tym w sposób naturalny, wystarczy bardzo niewielka ilość kwasu . Naturalnie dzięki tej substancji możesz znacznie uwydatnić usta, jednak ów trend przestał już być popularny. Obecnie popularne są innego typu wypełniacze ust.
Zabieg urządzeniem Zeltiq pozwala w bezpieczny sposób pozbyć się miejscowo nagromadzonego tłuszczu z wybranej partii ciała

Autor: Optopol
Źródło: Optopol
Możemy na przykład uwydatnić wargi przez wstrzyknięcie swojego własnego tłuszczu. Owa procedura przedstawia się nieomal identycznie, niczym zastrzyk kwasu hialuronowego, jednak przedtem należy rzecz jasna pobrać tkankę tłuszczową. Stosując własny tłuszcz możemy też wymodelować wargi a także wypełnić zmarszczki występujące dookoła nich. Zabieg powiększania ust własnym tłuszczem jest sporadyczniej wybierany niż iniekcja kwasu hialuronowego i jest tak z dwóch przyczyn. Uwydatnienie warg tłuszczem jest zabiegiem przynoszącym bardziej niezmienny efekt. Kwas hialuronowy ulega sukcesywnemu wchłanianiu przez układ, zatem wargi z biegiem czasu wracają do początkowego stanu. Następnym powodem jest kłopot w ocenie wchłaniania się tłuszczowej tkanki.

Jeśli zaintrygował Cię ten artykuł, kliknij ten link – to bezsprzecznie świetne omówienie (https://evimedi-spa.pl/dermatologia/) tej kwestii. Obowiązkowo to zobacz!

Nawet najlepszy doktor nie będzie w stanie przewidzieć, ile tłuszczu pozostanie wchłonięte poprzez organizm po wykonanym zabiegu. Wypływa to ze specyfiki owej substancji i działania naszego ciała.

U pewnych osób przez mnóstwo lat utrzymywał będzie się rezultat uzyskany tuż po zabiegu, zaś u pozostałych w przeciągu miesiąca czy dwóch objętość warg może zmniejszyć się o 30%.