Sporo różnych kremów

przez | 13 czerwca 2022
Na rynku jest dużo przeróżnych kremów, a każdy z nich polecany jest dla różnego rodzaju skóry, ma przeróżne przymioty i zaplanowany jest celowo na wymogi konkretnego rodzaju skóry.

krem do skóry

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Kremu musi używać każdy, nie tylko pani, bez względu na wiek. Ten kosmetyk powinno się porządnie dopasować do wieku, rodzaju cery i wymogów. Porządnie dobrana pielęgnacja skóry oddziałuje na jej ładny i młody wygląd, a także na nastrój właściciela. Rozróżnia się 4 rodzaje skóry, suchą, tłustą, mieszaną i typową.
Odpręż i zrelaksuj swoje ciało

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Krem do skóry suchej powinien zawierać składniki nawilżające i natłuszczające.

Kiedy masz chęć dowiedzieć się czegokolwiek interesującego, to oryginalna witryna (http://www.slimmenatural.com/) może dopomóc Ci w tym. Na takiej witrynie znajdziesz tylko konkretne dane.

Odbudowują one płaszcz lipidowy, mają również umiejętność wiązania i wstrzymywania wody w naskórku. Cera tłusta wymaga kremu z odrębnymi czynnikami, powinien być kremem nawilżającym. Należy dodatkowo wykorzystywać hydrożele, także emulsje o niskiej kompozycji fazy tłuszczowej, oraz kremy matujące absorbujące nadmiar łoju. Skóra typowa jest dobrze nawilżona, matowa, gładka i optymalnie naprężona. Nie stwarza żadnych kłopotów, jednakże nie oznacza to, że nie trzeba jej pielęgnować. Dobra pielęgnacja skóry normalnej spowoduje, że na dłużej zatrzyma młody wiek, czyli później pojawią się na niej zmarszczki. Najlepszym kremem w takim wypadku będzie krem nawilżający z odpowiednim filtrem. Wyjątkowej pielęgnacji potrzebuje cera dojrzała.

Potrzebuje kremów, jakie zawierają kolagen, elastynę, witaminę C, czy kwasy owocowe.
Nie wolno zapominać, że odpowiednie Odżywianie dostarcza skórze najwięcej witamin. Zadbana i odżywiona cera nie będzie sprawiała żadnych problemów.