Spierzchnięte usteczka, a wybór najwspanialszego kremiku pod oczy – czyli, jak zaopiekować się nasza skórką w trakcie zimy

przez | 16 marca 2022
Posiadasz spierzchnięte, bolące usteczka? A może rozmyślasz nad tym, jakiego typu dobrać idealny kremik pod oczy? Przeczytaj nasz felieton, a poznasz kilka ciekawych podstawowych rzeczy, w jaki sposób pielęgnować te kawałki naszej skóry twarzy.

Spierzchnięte usta, to pojedynczy z najbardziej częstych nieudogodnień, które nasze osoby dotykają w czasie całego roku, jednakże dla dużo osób najbardziej uciążliwa jest zima. Istnieje kilka łatwych Domowych sposób, by zapobiec pierzchnięciu usteczek, a są to między innymi: oliwa (cena oliw z Grecji) z oliwek, peeling, nawilżanie, wazelina. Trzeba także zapamiętać, aby w tym charakterystycznym okresie ograniczyć w szczególności (chociaż może się to zdawać trudne) – oblizywania ust, obgryzania wargi, czy też ochrony ust przed promieniami ultrafioletowymi. Mówi się jednak, że najlepszym domowym sposobem jest nakładanie na podniszczone usta miodu – efekt jest uwidoczniony niemal w tym samym momencie!
spierzchnięte usta

Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Zmieniając temat, w kolejnym punkcie felietonu zadamy pytanie: Jaki krem pod oczy dobrać dla własnej skóry? Należy pamiętać, iż nie wolno nam wybierać kremików, sugerujących nam osobisty lata, typu dla przykładu: „40+”. Każdy rodzaj skóry bywa innego typu, dlatego to od niego zależy, jakiego typu krem powinniśmy stosować. Na pewno są Państwo w posiadaniu przyjaciół, którzy są w stanie wyglądać na młodszych aniżeli są, albo tacy, którzy są w stanie wyglądać o wiele starzejbardziej staro aniżeli ich właściwy wiek.

W ten konkretny sposób, trzeba dobierać kosmetyki. Nie posiadając zmarszczek, wszakże nie będziemy używać kremików na zmarszczki, wyłącznie z tego powodu, iż nasz lata sugeruje, że powinniśmy je stosować, prawda?