Ślub jak w filmie

przez | 28 października 2021
Ślub oraz wesele to jedne z ważniejszych imprez w życiu każdego człowieka. Dla większości osób to nawet wydarzenie życia. Nic dziwnego, że większość osób chce zapamiętać ten czas na zawsze. Aby tak było, warto nastawić się na dokładne przestudiowanie założeń oraz szczegółowe przygotowanie zarówno ceremonii ślubu, jak i wesela.

Pani młoda

Autor: Faylyne
Źródło: http://www.flickr.com
Jak praktycznie wszystkie duże wydarzenia, także ślub i wesele podlegają zmianom związanym z modą i zwyczajami. Po epoce przesłodzonych, tiulowych ślubów, z gośćmi, których twarzy para młoda zwykle nawet nie kojarzyła nadszedł czas na romantyczny ślub (pozostałe informacje pod adresem ). Taka spokojna, rodzinna uroczystość wśród najbliższych znacznie obniża koszty i sprawia, że obecni koncentrują się na tym, co tak naprawdę jest najistotniejsze. Sukienka może być skromniejsza, zamiast powłóczystego trenu pojawia się subtelny wianek lub biustonosze koronkowe przypinka, uroczystość bez pompy ale klimatyczna i najlepiej w pięknym wiekowym kościele.

Romantyczny ślub nie jest pompatyczny, jest bardzo dużym przeżyciem. Dla niewielu gości

Ślub w plenerze

Autor: Timothy Marsee
Źródło: http://www.flickr.com

przyjęcie koktajlowe, bardzo często już bez DJa, za to przy dźwiękach klimatycznej muzyki z pliku albo granej na żywo przez kameralny zespół instrumentalny. Takie wesele nie kończy się rano i nie przewiduje poprawin. Dzięki temu nie rujnuje finansowo. Jeśli ktoś nie godzi się na umniejszanie rangi tak ważnego wydarzenia, może oczywiście poszaleć z wydatkami.

Dla dysponujących większym portfelem jest oferta wesela za granicą. Jeżeli z jakiegoś powodu nie ma zamiaru się dopasowywać do kapryśnej aury oraz tradycyjnych obrzędów, wystarczy zamówić lot i kwatery dla zaproszonych gości w wybranym miejscu i świętować wśród nich w najdalszych zakątkach globu. W sieci można znaleźć wiele firm które się specjalizują w organizowaniu wesela za granicą. Zajmują się one wszystkim, zaczynając od rezerwacji i dopilnowania miejsca, poprzez zorganizowanie transportu w obie strony dla wszystkich gości, a na przebiegu imprezy na miejscu kończąc. Pomimo sporych wydatków, wesela za granicą są coraz popularniejsze, bowiem oprócz niezapomnianych przeżyć z podróży, można poznać tamtejsze zwyczaje towarzyszące zamążpójściu.