Śliczny wygląd bez skalpela i wysokich kosztów - o fotoodmładzaniu i innych metodach medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to jedna z dziedzin tak zwanej estetologii kosmetycznej, która zawiera się w nauce, jaką jest medycyna. Zabiegi w jej zakresie przeprowadzać może jedynie lekarz posiadający prawo do wykonywania zawodu. Jej głównym zdaniem jest poprawa jakości egzystencji pacjentów.
salon kosmetyczny
Wprowadził: Keith Williamson
Źródło: http://www.flickr.com
Jak? Głównie poprzez zachowania zapobiegające powstawaniu defektów, które przekładają się na zadowolenie z własnego wyglądu - w zgodzie ze złotą zasadą: "lepiej zapobiegać niż leczyć". Nie oznacza to, że nie naprawia dogłębnych zmian - wręcz odwrotnie, medycyna estetyczna obejmuje także gromadę nie bardzo inwazyjnych (lub w zupełności nieinwazyjnych) zabiegów, które eliminują takie niedoskonałości jak między innymi blizny, cellulit, rozstępy, a także usuwanie tatuażu koszt tego jest inny zarówno w zależności od kliniki, jak zarówno oraz technik przez niego wykorzystywanych, niebagatelne znaczenie ma bez wątpienia także wielkość tatuażu.


Zobacz również

Obręb nieodzownych badań dla kierowców

lekarz ze stetoskopem
Wprowadził: http://pixabay.com
Źródło: http://pixabay.com
W różnych chwilach życia potrzebujemy porady różnych lekarzy profesjonalistów. Specjalizacji jest tyle, ile pragnień różnych ludzi.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.