Przyjęcie
Zaproszenia ślubne
Wprowadził: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com

Jak wybrać znakomite zaproszenia na ślub bądź na komunię pociechy?

Uroczystości rodzinne to niezmiernie znaczące wydarzenie, dlatego szykujemy się do nich już na parę tygodni albo nawet parę miesięcy wcześniej. Gdy zbliża się ślub bądź komunia naszej pociechy, zasadniczym elementem przygotowań są zaproszenia. W jaki sposób wybrać pierwszorzędne zawiadomienia o nadchodzącym przyjęciu, gdy na rynku mamy ich naprawdę bogaty wybór, więc decyzja nie należy do najprostszych?
Obrączki
Wprowadził: Philipe Photos
Źródło: http://www.flickr.com

Niebanalne pomysły na niepowtarzalny ślub i piękne wesele

W obecnych czasach, kiedy ślub możemy wziąć w plenerze pod gołym niebem, i to w dowolnym miejscu na świecie, jakie tylko przyjdzie nam do głowy, warto zatroszczyć się nie tylko o oryginalne miejsce, lecz również o niebanalną oprawę uroczystości zaślubin i piękne przyjęcie dla gości. Podsuwamy ciekawe pomysły!
Pani młoda z bukietem
Wprowadził: Che Rosales
Źródło: http://www.flickr.com

Strój Mikołaja to świetne rozwiązanie na rozmaite gwiazdkowe przyjęcia

Mikołaj z pewnością jest symbolem Gwiazdki. Kojarzony jest z niepowtarzalną atmosferą oraz prezentami. Z tego powodu bardzo wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie Bożego Narodzenia bez niego.


Strój Mikołaja to świetne rozwiązanie na rozmaite gwiazdkowe przyjęcia

Jeśli pragniemy pożyczyć lub zakupić strój Mikołaja, to dobrym rozwiązaniem będzie zajrzenie do sieci.
samochód do ślubu śląsk
Wprowadził: Daniel Kruczynski
Źródło: http://www.flickr.com

Piękny pojazd to niezwykle ważny element każdej ceremonii ślubnej

Ślub to dla bardzo wielu osób najistotniejszy dzień w całym życiu. Nic dziwnego więc, że chcą, żeby wszystko było doskonałe. Wynajęcie odpowiedniego samochodu, który przywiezie młodą parę do kościoła i na wesele, to niesłychanie istotny element całej ceremonii.


Piękny pojazd to niezwykle ważny element każdej ceremonii ślubnej

Jeśli zechcemy wypożyczyć auto do ślubu Śląsk będzie rejonem, w którym będziemy mieć wyjątkowo duży wybór.
bankiet
Wprowadził: AmCham Poland Kraków Branch
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie najlepiej zrobić swoje wesele?

Przygotowanie każdego bez wyjątku eventu domaga się tego, żeby za każdym razem dokładnie obmyślić, czy na sto procent wszystko, co będzie ważne pozostanie wykonane. Oczywiście, najważniejsze jest odnalezienie odpowiedniego miejsca. Punktu, w którym będzie możliwość do końca wszystko załatwić oraz nie bać się, iż ktoś będzie czuć się niewłaściwie. Kolejno również znaczące jest to, by określić, ile my będziemy w stanie wykonać, a na ile będziemy wymagać pomocy z zewnątrz.
artystyczna biżuteria na każdą okazję
Wprowadził: Carl Feldman
Źródło: http://www.flickr.com

Biżuteria na wiele okazji

Ilość biżuterii może dziś silnie przyprawiać o ból głowy. Kwestia użycia choćby naszyjnika do sukienki jest czasem wyzwaniem nawet i dla kobiet niezwykle znających się na biżuterii. Zamiast inwestować w biżuterię firmową lepiej zwyczajowo nabyć nadzwyczajną biżuterię robioną ręcznie przez wykwalifikowanych artystów.
wesele
Wprowadził: Shelley N.
Źródło: http://www.flickr.com

6 najwspanialszych idei na wyprawienie wesela

Każdy chce aby jego wesele było wyjątkowe, magiczne i pozostało w pamięci na całe życie. Poszukujemy sali bankietowej jaką cechuje wyszukany wystrój i atmosfera, a organizatorzy będą nam służyć w każdej chwili fachową pomocą w trakcie organizacji wesela, tak hucznego jak też nastrojowego spotkania w rodzinnym gronie.
oświetlona restauracja nocą
Wprowadził: Bex Walton
Źródło: http://www.flickr.com

Czym kierować się przy wyborze sali lub restauracji na różnego rodzaju imprezy? Na co zwrócić uwagę?

Planujemy jakieś ważne wydarzenie i nie chcielibyśmy robić przyjęcia w domu, tylko zorganizować coś w lokalu. Jak zwykle pojawia się dylemat, które miejsce będzie najlepsze? Czym kierować się wybierając taki lokal?. Zazwyczaj poszukiwania rozpoczynamy gdzieś blisko nas, jest to spowodowane tym, aby wszyscy goście mogli spokojnie dojechać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.