Przyjęcie
Zaproszenia ślubne
Wprowadził: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com

Jak wybrać znakomite zaproszenia na ślub bądź na komunię pociechy?

Uroczystości rodzinne to niebywale istotne wydarzenie, więc szykujemy się do nich już na parę tyg. albo nawet parę miesięcy wcześniej. Gdy zbliża się ślub albo komunia naszego dziecka, zasadniczym elementem przygotowań są zaproszenia. W jaki sposób wybrać perfekcyjne zawiadomienia o nadchodzącej imprezie, gdy na rynku mamy ich wyjątkowo bogaty wybór, toteż decyzja nie należy do łatwych?
Obrączki
Wprowadził: Philipe Photos
Źródło: http://www.flickr.com

Niebanalne pomysły na niepowtarzalny ślub i piękne wesele

W obecnych czasach, kiedy ślub można wziąć w ”terenie” na świeżym powietrzu, i to w dowolnym miejscu na świecie, jakie tylko sobie wymyślimy, warto zatroszczyć się nie tylko o miejsce z pomysłem, lecz też o atrakcyjną oprawę tego wydarzenia i piękne przyjęcie dla naszych gości. Podsuwamy ciekawe koncepcje!
Pani młoda z bukietem
Wprowadził: Che Rosales
Źródło: http://www.flickr.com

Strój Mikołaja to świetne rozwiązanie na rozmaite gwiazdkowe przyjęcia

Święty Mikołaj z pewnością jest symbolem Bożego Narodzenia. Kojarzony jest z niepowtarzalną atmosferą oraz prezentami. Stąd też wiele osób nie wyobraża sobie Gwiazdki bez niego.


Strój Mikołaja to świetne rozwiązanie na rozmaite gwiazdkowe przyjęcia

Jeśli pragniemy wypożyczyć lub kupić strój Mikołaja, to świetnym pomysłem może być zaglądniecie do Internetu.
samochód do ślubu śląsk
Wprowadził: Daniel Kruczynski
Źródło: http://www.flickr.com

Piękny pojazd to niezwykle ważny element każdej ceremonii ślubnej

Ślub to dla dużej liczby osób najistotniejszy dzień w całym życiu. Nic dziwnego więc, iż pragną, aby wszystko było doskonałe. Wypożyczenie odpowiedniego pojazdu, który przywiezie młodych do kościoła oraz na wesele, to niezmiernie ważny element całej ceremonii ślubnej.


Piękny pojazd to niezwykle ważny element każdej ceremonii ślubnej

Jeżeli zapragniemy wypożyczyć auto do ślubu Śląsk będzie miejscem, gdzie będziemy mieć naprawdę duży wybór.
bankiet
Wprowadził: AmCham Poland Kraków Branch
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie najlepiej zrobić swoje wesele?

Przygotowanie każdego bez wyjątku eventu domaga się tego, żeby za każdym razem dokładnie obmyślić, czy na sto procent wszystko, co będzie ważne pozostanie wykonane. Oczywiście, najważniejsze jest odnalezienie odpowiedniego miejsca. Punktu, w którym będzie możliwość do końca wszystko załatwić oraz nie bać się, iż ktoś będzie czuć się niewłaściwie. Kolejno również znaczące jest to, by określić, ile my będziemy w stanie wykonać, a na ile będziemy wymagać pomocy z zewnątrz.
artystyczna biżuteria na każdą okazję
Wprowadził: Carl Feldman
Źródło: http://www.flickr.com

Biżuteria na wiele okazji

Ilość biżuterii może nieraz silnie przyprawiać o ból głowy. Kwestia doboru chociażby naszyjnika do sukienki jest czasami wyzwaniem nawet i dla kobiet nadzwyczaj znających się na biżuterii. Zamiast inwestować w biżuterię firmową lepiej zwyczajowo zakupić atrakcyjną biżuterię robioną ręcznie przez wykwalifikowanych artystów.
wesele
Wprowadził: Shelley N.
Źródło: http://www.flickr.com

6 najwspanialszych idei na wyprawienie wesela

Każdy chce by jego wesele było magiczne, niepowtarzalne i pozostało w pamięci na długie, długie lata. Wyszukujemy sali bankietowej którą cechuje niepowtarzalny wystrój i klimat, zaś organizatorzy będą służyć nam w każdej chwili profesjonalną pomocą w czasie organizacji wesela, zarówno okazałego jak też nastrojowego spotkania w gronie rodzinnym.
oświetlona restauracja nocą
Wprowadził: Bex Walton
Źródło: http://www.flickr.com

Czym kierować się przy wyborze sali lub restauracji na różnego rodzaju imprezy? Na co zwrócić uwagę?

Planujemy jakieś ważne wydarzenie i nie chcemy robić przyjęcia w domu, jedynie zorganizować coś w restauracji. Jak zwykle przy tej okazji mamy dylemat, które miejsce wybrać? Czym kierować się wybierając taki lokal?. Zazwyczaj poszukiwania rozpoczynamy gdzieś blisko nas, jest to spowodowane tym, żeby wszyscy goście mogli spokojnie dojechać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.