Fryzura
strzyżenie u fryzjera
Wprowadził: Mainstream
Źródło: http://www.flickr.com

Coraz częściej możemy spotkać się z opinią, że stan naszych włosów mówi wiele o tym jak się czujemy. Być może jest to przesada, jednak…

Jak wiemy, w każdym żarcie jest ziarenko prawdy, jednak fryzura w pierwszej kolejności to nasza wizytówka, a nie wskaźnik humoru (chociaż czasem może się tak dziać). Wizualnie włosy mają kluczowy wpływ na to, jak widzą nas inne osoby. Niechlujnie ułożone, albo po prostu nieprzeczesane włosy to powód do wstydu. Podobnie dzieje się w sytuacji, kiedy ktoś zrobi na swojej głowie papkę powstałą w wyniku użycia zbyt dużej ilości żelu.
loki
Wprowadził: Artego
Źródło: Artego

Wspaniałe loki dosłownie w kilka minut

Burza loków to marzenie wielu pań. Niestety, nie każdy ma z natury kręcone włosy. Ci z nas, którzy nie mogą się cieszyć tym pięknym efektem, powinni sięgnąć po lokówkę lub falownicę. Urządzenia te pomogą w uzyskaniu pożądanego looku.
falownica
Źródło: pixabay.com

Stań się zawsze olśniewająca, dbaj o swe włosy

Każda kobieta chce być najładniejsza. Każdy detal jest ważny, ale są elementy, jakie rzucają się od razu w oczy. To twarz a także włosy.


Stań się zawsze olśniewająca, dbaj o swe włosy

Zadbane włosy ściągają zawistne spojrzenia pań i oczarowane spojrzenia mężczyzn.
włosy
Wprowadził: Stacie DaPonte
Źródło: http://www.flickr.com

Włosy powinny być tak pielęgnowane, aby na co dzień zachwycały i nigdy nie sprawiały kłopotów z ułożeniem

Każda kobieta wie jak istotne jest, aby pielęgnować swoje włosy i modelować je w intrygujące fryzury. Nie da się ukryć, że takie zabiegi korzystnie wpływają na nasz wizerunek i sprawiają, że jesteśmy odbierani jako osoby eleganckie i pełne dobrych manier. Nasze włosy jak najbardziej są naszą wizytówką - po nieprzespanej nocy spędzonej w pobliskim klubie będzie widać, iż nie prezentują się najlepiej. Przykładów można mnożyć, jednakże prawdą jest, że to od nas samych zależy, jakie wrażenie będziemy robili na innych i co pomyślą o naszym sposobie życia.
Zabieg kosmetyczny
Wprowadził: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

Znaczenie dobrego wizerunku

Dziś znaczenie naszego wizerunku jest niesłychanie duże. Zależy bowiem od niego niejednokrotnie wiele aspektów, dlatego warto utrzymywać go w odpowiednim, wybitnie atrakcyjnym stanie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.