Fryzura
strzyżenie u fryzjera
Wprowadził: Mainstream
Źródło: http://www.flickr.com

Coraz częściej możemy spotkać się z opinią, że stan naszych włosów mówi wiele o tym jak się czujemy. Być może jest to przesada, jednak…

Jak wiemy, w każdej anegdocie jest ziarenko prawdy, jednakże fryzura przede wszystkim to nasza wizytówka, a nie wyznacznik humoru (chociaż czasem może tak być). Wyglądowo włosy mają bardzo duży wpływ na to, jak widzą nas inni ludzie. Nieładnie ułożone, czy też po prostu nieuczesane włosy mogą być powodem do wstydu. To samo ma miejsce w momencie, gdy ktoś zrobi na swojej głowie papkę powstałą na skutek zbytniej ilości żelu.
loki
Wprowadził: Artego
Źródło: Artego

Wspaniałe loki dosłownie w kilka minut

Burza loków to marzenie wielu osób. Niestety, nie każdy posiada z natury kręcone włosy. Ci z nas, którzy nie mogą się cieszyć tym ślicznym efektem, powinni sięgnąć po lokówkę bądź falownicę. Urządzenia te pomogą w uzyskaniu wymarzonego looku.
falownica
Źródło: pixabay.com

Stań się zawsze olśniewająca, dbaj o swe włosy

Każda pani chce być najładniejsza. Każdy detal jest ważny, ale są elementy, jakie rzucą się natychmiast w oczy. Są to twarz i włosy.


Stań się zawsze olśniewająca, dbaj o swe włosy

Zadbane włosy przyciągają zawistne spojrzenia pań jak również olśnione spojrzenia mężczyzn.
włosy
Wprowadził: Stacie DaPonte
Źródło: http://www.flickr.com

Włosy powinny być tak pielęgnowane, aby na co dzień zachwycały i nigdy nie sprawiały kłopotów z ułożeniem

Każda kobieta wie jak istotne jest, aby pielęgnować swoje włosy i modelować je w intrygujące fryzury. Nie da się ukryć, że takie zabiegi korzystnie wpływają na nasz wizerunek i sprawiają, że jesteśmy odbierani jako osoby eleganckie i pełne dobrych manier. Nasze włosy jak najbardziej są naszą wizytówką - po nieprzespanej nocy spędzonej w pobliskim klubie będzie widać, iż nie prezentują się najlepiej. Przykładów można mnożyć, jednakże prawdą jest, że to od nas samych zależy, jakie wrażenie będziemy robili na innych i co pomyślą o naszym sposobie życia.
Zabieg kosmetyczny
Wprowadził: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

Znaczenie dobrego wizerunku

Współcześnie znaczenie naszego wizerunku jest niesłychanie duże. Zależy bowiem od niego po wielokroć wiele aspektów, dlatego pożądane byłoby utrzymywać go w odpowiednim, ogromnie atrakcyjnym stanie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.