Fryzura
strzyżenie u fryzjera
Wprowadził: Mainstream
Źródło: http://www.flickr.com

Coraz częściej możemy spotkać się z opinią, że stan naszych włosów mówi wiele o tym jak się czujemy. Być może jest to przesada, jednak…

Jak wiadomo, w każdym żarcie jest ziarenko prawdy, jednakże fryzura przede wszystkim to nasza wizytówka, a nie wskaźnik humoru (chociaż czasem może się tak dziać). Wyglądowo włosy mają bardzo duży wpływ na to, jak oceniają nas inni ludzie. Nieschludnie ułożone, bądź też po prostu nieuczesane włosy to powód do wstydu. Tak samo dzieje się w sytuacji, gdy ktoś zrobi na swojej głowie papkę powstałą w wyniku użycia zbytniej ilości żelu.
loki
Wprowadził: Artego
Źródło: Artego

Wspaniałe loki dosłownie w kilka minut

Burza loków to marzenie wielu osób. Niestety, nie każdy posiada naturalnie kręcone włosy. Ci z nas, którzy nie mogą się cieszyć tym cudownym efektem, powinni sięgnąć po lokówkę bądź falownicę. Urządzenia te pomogą w zdobyciu pożądanego wyglądu.
falownica
Źródło: pixabay.com

Stań się zawsze olśniewająca, dbaj o swe włosy

Każda pani pragnie być najpiękniejsza. Każdy detal jest istotny, ale są elementy, jakie rzucą się od razu w oczy. Są to twarz oraz włosy.


Stań się zawsze olśniewająca, dbaj o swe włosy

Zadbane włosy przyciągają zawistne spojrzenia pań i olśnione spojrzenia panów.
włosy
Wprowadził: Stacie DaPonte
Źródło: http://www.flickr.com

Włosy powinny być tak pielęgnowane, aby na co dzień zachwycały i nigdy nie sprawiały kłopotów z ułożeniem

Każda kobieta wie jak istotne jest, aby pielęgnować swoje włosy i modelować je w intrygujące fryzury. Nie da się ukryć, że takie zabiegi korzystnie wpływają na nasz wizerunek i sprawiają, że jesteśmy odbierani jako osoby eleganckie i pełne dobrych manier. Nasze włosy jak najbardziej są naszą wizytówką - po nieprzespanej nocy spędzonej w pobliskim klubie będzie widać, iż nie prezentują się najlepiej. Przykładów można mnożyć, jednakże prawdą jest, że to od nas samych zależy, jakie wrażenie będziemy robili na innych i co pomyślą o naszym sposobie życia.
Zabieg kosmetyczny
Wprowadził: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

Znaczenie dobrego wizerunku

Współcześnie znaczenie naszego wizerunku jest niesłychanie duże. Zależy bowiem od niego niejednokrotnie wiele aspektów, w takim razie wskazane jest utrzymywać go w odpowiednim, niesłychanie atrakcyjnym stanie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.