Problem
Debet
Wprowadził: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wygląda postępowanie windykacyjne? Co zrobić, kiedy zadzwoni do nas windykator? Jak się zachowywać?

Każdy, kto ma jakieś niezapłacone rachunki, niespłacony debet na koncie bankowym albo inne zaległości finansowe może oczekiwać, że w pewnym momencie otrzyma telefon od firmy windykacyjnej. Taka rozmowa z windykatorem często jest nieprzyjemna i bardzo często budzi strach i wrogie podejście. Niestety często ludzie którzy pracują w firmach windykacyjnych charakteryzują się arogancją, co nie pomaga w rozwiązaniu problemu.
willa
Wprowadził: Torsten Maue
Źródło: http://www.flickr.com

Designerskie przedmioty w naszym mieszkaniu

Kochamy przebywać w doskonale urządzonych pomieszczeniach. Każde mieszkanie powinno mieć swój własny oryginalny styl. Wtedy o wiele milej będzie się w tym miejscu żyło i odpoczywało. Stąd też powinniśmy dołożyć wszelkich starań, by urządzić nasz dom ze smakiem oraz według naszego gustu. Znajdziemy bardzo wiele rozwiązań na aranżację wnętrz.
lokówki
Wprowadził: Anna
Źródło: http://www.flickr.com

Z którymi problemami pomoże Ci dermatolog?

Jeżeli masz potomstwo, które jest akurat w wieku dojrzewania i z takiego powodu ma problemy ze swą cerą, czyli przykładowo z pryszczami, być może nie wystarczą wszelakie swojskie metody i korzystniej okaże się pójść do jakiegoś fachowca.
dziecko
Wprowadził: Benjamin Vander Steen
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy może pomóc psycholog dla dzieci? Na czym polega psychoterapia dzieci? Które zachowanie dzieci są niepokojące?

Czasem zdarza się, że nie tylko dorosłe osoby potrzebują wsparcia psychologa w trudnych momentach. Potrzebują jej również najmłodsi, jacy nie radzą sobie z bardzo traumatycznymi przeżyciami, lub po prostu z trudnościami dnia codziennego. W jakim momencie zgłosić się do takiego specjalisty?
zgryz
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli interesuje Cię ortodoncja, czy też protetyka to koniecznie odwiedź Warszawę

Żyjemy w czasach, w jakich nieomal każdy obywatel posiada dostęp do opieki zdrowotnej, jeśli zaiste opłaca wszystkie konieczne na ten cel składki. Niestety gigantycznym szkopułem w Polsce są kolejki do specjalistów - nieraz na wizytę trzeba czekać nawet parę lat. Dla wielu osób jest to wprost niepojęte, bowiem potrzebują oni zaczerpnąć konsultacji jak najprędzej.
Chi-Cafe, zdrowa kawa Jacob’s Medical
Wprowadził: Jacob’s
Źródło: Jacob’s

Life coaching i jego kategorie rozwojowe

Istnieją różnorakie rodzaje coachingu, które ma za zadanie głównie osiąganie osobistego celu, zależnego i obranego przez każdego człowieka.
jedzenie
Wprowadził: sunny mama
Źródło: http://www.flickr.com

Trzustka i jej choroby

Trzustka to swoisty organ, który odpowiada głównie za regulowanie poziomu cukru we krwi za pomocą właściwych hormonów –zazwyczaj insuliny, którą samodzielnie wytwarza.
herbata
Wprowadził: surtr
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób można sobie radzić z występującymi częściej kłopotami z urodą.

Kobiety od zawsze lubiły dbać o własne ciała i pragnęły być jak najładniejsze. Niekiedy taka pogoń dawała całkowicie odwrotne rezultaty, ponieważ niejedna pani po przeprowadzeniu różnych zabiegów straciła zdrowie a nawet życie.
kamienie szlachetne
Wprowadził: MAURO CATEB
Źródło: http://www.flickr.com

Które mydełko jest wykonywane manualnie od dwóch tysięcy lat oraz jego skład jest od tego czasu niemalże niezmieniony?

Czy wiesz, które mydło było jednym z początkowych na Ziemii? Tradycja jego wytwarzania dosięga czasów fenickich, jest produkowane ręcznie od 2000 lat w takim samym obszarze.
oko
Wprowadził: Izabela Sokołowska

Masełka do ciałka - czyli, jak samodzielnie zadbać o zdrówko własnej skórki

Co to jest masełko przeznaczone do ciałka i jak inaczej można je przezwać? Jakie istnieją jego rodzaje oraz czym się wyszczególniają? W jaki sposób się je stosuje? Ile mają możliwość kosztować? To wszyściutko i jeszcze więcej bez najmniejszego problemu znajdziesz w środku naszego nowiutkiego felietoniku!
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.