Podatnik
podatki
Wprowadził: 401(K) 2012
Źródło: http://www.flickr.com

Obowiązki każdego, kto pracuje – rozliczenie z Urzędem Skarbowym

Każdy, kto w danym roku podatkowym zarabiał legalnie ma obowiązek do końca kwietnia kolejnego roku kalendarzowego rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Obowiązki w tej kwestii reguluje obowiązujące w Polsce prawo. Warto pamiętać, że jego łamanie to ryzyko naprawdę poważnych kłopotów. Przestępstwa skarbowe są bowiem na terenie Polski poważnie karane.Rozliczenie roczne PIT składa się zawsze do końca kwietnia roku, który ma miejsce po tym, za który składamy formularz. W Polsce rok podatkowy jest tożsamy z rokiem kalendarzowym, co naprawdę mocno ułatwia sprawę
.
rozliczenie
Wprowadził: Docklandsboy
Źródło: http://www.flickr.com

W sieci wyszukasz wiele przydatnych wiadomości, co pomoże ci rozliczać pit bez wychodzenia z domu

Chociaż rozliczanie podatków za pomocą internetu nie jest niczym nowym, bo jest dostępne od dłuższego czasu, wciąż sporo osób nie orientuje się, że ma szansę korzystać z tego dogodnego rozwiązania.
program do rozliczania pit online
Wprowadził: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Najistotniejsze wyznaczniki o których należałoby wiedzieć w czasie rozliczenia się z podatków.

Kiedy chodzi o wszelkie sprawy urzędowe to priorytetem pozostaje to, żeby nie zapominać, iż pilnowanie prawa jest sprawą nadrzędną. W związku z tym nie może być mowy o tym, że zapomni się o jakimkolwiek szczególe. Za usprawiedliwienie albowiem na pewno nie będzie służyć to, że na czymś się nie będziemy znać, ponieważ w kwestiach formalnych nie weźmie się tego pod wzgląd przy jakichkolwiek niedopatrzeniach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.