Podatnik
podatki
Wprowadził: 401(K) 2012
Źródło: http://www.flickr.com

Obowiązki każdego, kto pracuje – rozliczenie z Urzędem Skarbowym

Każdy, kto w danym roku podatkowym osiągnąć dochód musi do końca kwietnia następnego roku kalendarzowego rozliczyć się z fiskusem. Obowiązki w tej kwestii reguluje obowiązujące w naszym kraju prawo. Dobrze jest pamiętać, że jego łamanie to ryzyko naprawdę wielkich kłopotów. Przestępstwa skarbowe są bowiem w Polsce srogo karane.Rozliczenie roczne PIT musi być złożone zawsze do końca kwietnia roku, który następuje po tym, za który się rozliczamy. Na terenie Polski rok podatkowy jest tożsamy z rokiem kalendarzowym, co naprawdę poważnie ułatwia sprawę
.
rozliczenie
Wprowadził: Docklandsboy
Źródło: http://www.flickr.com

W sieci wyszukasz wiele przydatnych wiadomości, co pomoże ci rozliczać pit bez wychodzenia z domu

Chociaż rozliczanie pitów za pośrednictwem sieci nie jest niczym świeżym, ponieważ jest dostępne od dłuższego czasu, wciąż dużo osób nie orientuje się, że może skorzystać z tego dogodnego rozwiązania.
program do rozliczania pit online
Wprowadził: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Najistotniejsze wyznaczniki o których należałoby wiedzieć w czasie rozliczenia się z podatków.

Jeśli chodzi o wszelkie sprawy urzędowe to czymś najważniejszym będzie to, żeby nie zapominać, że przestrzeganie prawa jest kwestią kluczową. Z tego powodu nie powinno być mowy o tym, iż zapomni się o jakimkolwiek szczególe. Za usprawiedliwienie bowiem na pewno nie będzie służyć to, że na czymś się nie będziemy znać, gdyż w ustaleniach formalnych nie weźmie się tego pod wzgląd przy jakichkolwiek uchybieniach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.