Witamina
wzrok
Wprowadził: Gustavo Carbonaro
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób dopasowywać kosmetyki naturalne? Czy warto je nabywać? Czy są lepsze od tradycyjnych?

Kosmetyki naturalne są w ostatnim czasie naprawdę modne, a więc wielu producentów prześciga się w prezentowaniu coraz to nowszych i ulepszonych, bardzo atrakcyjnych produktów.


W jaki sposób dopasowywać kosmetyki naturalne? Czy warto je nabywać? Czy są lepsze od tradycyjnych?

Najważniejsze w tego typu kosmetykach są składniki, jakie jak sama nazwa wskazuje, są roślinne, nie pełne chemii i syntetyczne.
kobieta z rumieniem
Wprowadził: Klinika Triclinium
Źródło: Klinika Triclinium

W jaki sposób powinna wyglądać profesjonalna pielęgnacja cery naczynkowej

Cera naczynkowa wymaga specyficznej pielęgnacji, dlatego musimy użytkować właściwe kosmetyki renomowanych marek. Firma Ziaja posiada przestronną ofertę kosmetyków pielęgnacyjnych, w asortymencie znajduje się również ziaja naczynkowa - rozliczne kremy do twarzy, emulsje czy toniki poświęcone do pielęgnacji właśnie tego rodzaju cery.
kremy
Wprowadził: TIM HOGGARTH
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób zdrowo żywić niemowlęta

U panie w ciąży wzrasta zapotrzebowanie na pewne witaminy jak również minerały, toteż bardzo niejednokrotnie lekarze rekomendują paniom w ciąży przyjmowanie właściwych preparatów .
UV
Wprowadził: FuturePR
Źródło: FuturePR

Jak wyselekcjonować idealny krem do twarzy?

Zanim zainwestujesz masę pieniędzy w drogi wyrób kosmetyczny, dobrze by było, byś zorientowała się, który krem do buzi będzie dla ciebie odpowiedni. W sprzedaży istnieją tysiące różnych kremów, każdy z nich rekomendowany jest dla innego typu skóry, ma różne własności oraz zaprojektowany jest specjalnie na wymogi konkretnego rodzaju skóry.
mężczyzna
Wprowadził: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Naturalne kosmetyki ważną kwestią w drodze do pięknego wyglądu

Czystość i pielęgnacja o swoje ciało to niezwykle ważna kwestia, która dotyczy każdego. W celu znalezienia zasadnych rzeczy, które zamiast ujmować rzeczy pochodzenia chemicznego, mają w swoim składzie tylko rzetelne produkty, człowiek odwiedza wiele sklepów oraz firm, by odnaleźć ten jeden, właściwy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.