Apteki
implanty
Wprowadził: Jim
Źródło: http://www.flickr.com

Franczyza w aptece – z jakiego powodu warto? Dlaczego jest to sensowne dla farmaceutów?

W ostatnich latach znacznie więcej właścicieli aptek decyduje się na wstąpienie w jakiś układ z sieciami aptek. Będzie to związane z takim, iż zwykle samodzielnie funkcjonującej aptece niezwykle ciężko się utrzymać, właściwie, że posiada mnóstwa stałych konsumentów.
włosy
Wprowadził: Joannis Nicolas
Źródło: http://www.flickr.com

Co możemy kupić w aptece? Na jakie leki zwrócić uwage

Nie każdy z nas wie, że w aptekach kupić można niezwykle szeroką gamę produktów, które od czasu do czasu przydają się każdemu. Panuje przekonanie i zwyczaj, że do apteki wybieramy się jedynie z receptą przepisaną przez lekarza lub w sytuacji, gdy zachorujemy i potrzeba nam skutecznego środka na kaszel bądź katar. Współcześnie w tego typu miejscach zakupić jednakże możemy o wiele więcej przydatnych rzeczy, takich jak kosmetyki i specjalistyczne preparaty, jak Zoxin Med lub DX2.
okulary
Wprowadził: flickr.com
Źródło: flickr.com

Czasy dla niedużych sklepów niezrzeszonych w żadnej grupie są rzeczywiście niełatwe. Nie zmienienie tego stanu skutkować będzie za jakis czas niestety wyłacznie bankructwem

Absolutnie analogicznie sprawa wygląda w bardzo specyficznych punktach handlowych jakimi są apteki. Aby było to w dalszym ciągu opłacalne, niezbędne jest jest wprowadzenie pewnych zmian.


Czasy dla niedużych sklepów niezrzeszonych w żadnej grupie są rzeczywiście niełatwe. Nie zmienienie tego stanu skutkować będzie za jakis czas niestety wyłacznie bankructwem

Każdy jeden taki punkt, który podejmie decyzję i wejdzie do współdziałania z innymi punktami odniesie szereg profitów finansowych nie jedynie dla siebie, ale także dla własnych klientów, gdyż będzie mieć zdecydowanie korzystniejsze ceny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.