Zioła
zioła
Wprowadził: KateMonkey
Źródło: www.flickr.com

Zioła – dobroczynny wpływ na naszą kondycję zdrowotną

Zioła są od wielu stuleci stosowane w celach leczniczych. Leczenie ziołami ma więc niezwykle długą tradycję. We współczesnych czasach zainteresowanie ziołami wcale nie spada, a wręcz przeciwnie. Nieustannie przybywa osób, które z ogromną chęcią sięgają po zioła nie tylko po, aby się leczyć, ale również, aby pewnym chorobom zapobiegać.
Mężczyzna przy samochodzie
Wprowadził: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com

O odpowiednim wyposażeniu turystycznej apteczki przed wczasami. Najważniejsze porady dla turystów

Na lipcowy lub sierpniowy wyjazd czeka się cały rok, a i nierzadko planuje się podróż w drobnych szczegółach. Ci, którzy wyjeżdżają nad morze bądź jadą w Sudety nie mogą jednak zamówić słonecznej aury. Takich problemów nie mają ci turyści, którzy wakacje spędzają na tropikalnej wyspie, lecz wszystkim wypoczywającym mogą przydarzyć się najróżniejsze zdrowotne przypadłości.
zmarszczki
Wprowadził: Oliver Wagner
Źródło: http://www.flickr.com

Czy posiadaliśmy już mydła naturalne?

O czystość dłoni potrzeba dbać, mimo wszystko powinniśmy wspomnieć, że ich notoryczne mycie może naruszać ich warstwę ochronną, a co się z tym wiąże, może sprawić ich pękanie oraz wysuszanie.
Perfumy kwiatowe i natura

Jak poprawnie zacząć odchudzanie

Współcześnie moda na odchudzanie jest zjawiskiem powszechnym. Każdy z nas chce być szczupłym, ponieważ jest to na czasie. Ludzie, którzy są grubi stykają się nieraz z brakiem akceptacji ze strony innych, dlatego Ci ludzie rozpoczynają stosowanie rygorystycznych i wykańczających diet.


Zioła na parapecie
Wprowadził: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com

Zioła są używane już od dawien dawna

Zioła są wykorzystywane już od dawna, albowiem nie od dzisiaj orientujemy się w ich zbawczym oddziaływaniu. Jakie w takim razie są ich najważniejsze atuty?
emocje
Wprowadził: Hungarian Snow
Źródło: http://www.flickr.com

Ekologiczna żywność w Krakowie, czyli garść porad o lokalnych sklepach z ziołami

Nie da się ukryć, że z roku na rok sklepy zielarskie cieszą się znacznie większym powodzeniem. Razem z wprowadzeniem do najpopularniejszej żywności mnóstwa chemicznych wzmacniaczy smaków, konserwantów i innych pieniędzy chemicznych znacznie częściej ludzie zwracają się ku naturalnym metodom żywienia.
masc na hemoroidy
Wprowadził: Upupa4me
Źródło: http://www.flickr.com

Problemy powiązane z układem pokarmowym? Na pewno znajdziesz na nie rozwiązanie, lecz najlepiej idź do lekarza

Polakom dosyć często doskwierają dolegliwości powiązane z układem trawiennym, które są niesamowicie przykre. W przypadku, gdy objawiają się one częściej, warto odwiedzić lekarza, lecz w warunkach domowych także można sobie trochę ulżyć.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.