Zioła
świeczka
Wprowadził: Dylan T. Moore
Źródło: http://www.flickr.com

Czym się cechuje znana od tysięcy lat aromaterapia, opis jej najpopularniejszych rodzajów.

Już przed wieloma laty ludzie doskonale wiedzieli, w jaki sposób można wykorzystać olejki eteryczne do celów leczniczych. Różnego rodzaju mieszanki zapachowe, oparte głównie na naturalnych ziołach, stosowano bardzo często przy leczeniu różnych dolegliwości i schorzeń. Aktualnie aromaterapia, bo tak nazywa się dziedzina która się zajmuje leczeniem za pomocą zapachu, dostała jeszcze podstawy naukowe. Dokładnie zbadano wpływ poszczególnych składników mieszanek zapachowych, co jedynie potwierdziło ich bardzo pożyteczne właściwości.
zioła
Wprowadził: KateMonkey
Źródło: www.flickr.com

Zioła – dobroczynny wpływ na naszą kondycję zdrowotną

Zioła są od pokoleń stosowane w celach leczniczych. Leczenie ziołami ma więc naprawdę długą tradycję. We współczesnych czasach zainteresowanie ziołami wcale nie staje się mniejsze, a wręcz przeciwnie. Wciąż przybywa osób, które chętnie stosują zioła nie tylko po, aby się leczyć, ale także, aby pewnym chorobom zapobiegać.
Mężczyzna przy samochodzie
Wprowadził: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com

O odpowiednim wyposażeniu turystycznej apteczki przed wczasami. Najważniejsze porady dla turystów

Na lipcowy lub sierpniowy wyjazd czeka się cały rok, a i nierzadko planuje się podróż w drobnych szczegółach. Ci, którzy wyjeżdżają nad morze bądź jadą w Sudety nie mogą jednak zamówić słonecznej aury. Takich problemów nie mają ci turyści, którzy wakacje spędzają na tropikalnej wyspie, lecz wszystkim wypoczywającym mogą przydarzyć się najróżniejsze zdrowotne przypadłości.
zmarszczki
Wprowadził: Oliver Wagner
Źródło: http://www.flickr.com

Czy posiadaliśmy już mydła naturalne?

O czystość dłoni potrzeba dbać, mimo wszystko powinniśmy wspomnieć, że ich notoryczne mycie może naruszać ich warstwę ochronną, a co się z tym wiąże, może sprawić ich pękanie oraz wysuszanie.
Perfumy kwiatowe i natura

Jak poprawnie zacząć odchudzanie

Obecnie moda na odchudzanie jest powszechnym zjawiskiem. Wielu z nas chce być szczupłym, gdyż jest to modne. Osoby, które są otyłe stykają się nieraz z niechęcią ze strony innych, dlatego ludzie Ci rozpoczynają praktykowanie rygorystycznych i wykańczających kuracji odchudzających.


Jak poprawnie zacząć odchudzanie

Modne jest ziołolecznictwo.
Zioła na parapecie
Wprowadził: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com

Zioła są używane już od dawien dawna

Zioła są wykorzystywane już od dawna, albowiem nie od dzisiaj mamy świadomość ich korzystnego oddziaływania. Jakie w takim razie są ich najistotniejsze atuty?
emocje
Wprowadził: Hungarian Snow
Źródło: http://www.flickr.com

Ekologiczna żywność w Krakowie, czyli garść porad o lokalnych sklepach z ziołami

Nie da się ukryć, że z roku na rok sklepy zielarskie cieszą się znacznie większym powodzeniem. Razem z wprowadzeniem do najpopularniejszej żywności mnóstwa chemicznych wzmacniaczy smaków, konserwantów i innych pieniędzy chemicznych znacznie częściej ludzie zwracają się ku naturalnym metodom żywienia.
masc na hemoroidy
Wprowadził: Upupa4me
Źródło: http://www.flickr.com

Problemy powiązane z układem pokarmowym? Na pewno znajdziesz na nie rozwiązanie, lecz najlepiej idź do lekarza

Polakom dosyć często doskwierają dolegliwości powiązane z układem trawiennym, które są niesamowicie przykre. W przypadku, gdy objawiają się one częściej, warto odwiedzić lekarza, lecz w warunkach domowych także można sobie trochę ulżyć.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.