Depresja
depresja
Wprowadził: Jay Aremac
Źródło: http://www.flickr.com

Terapia światłem najlepszą metodą na jesienną depresję

Mało kto lubi jesień. Za oknami coraz szybciej się ściemnia, a pogoda nie rozpieszcza, więc coraz rzadziej możemy liczyć na słońce. Deficyt słońca jest jednym z kardynalnych powodów depresji, jaka jest częstym problemem wskazanej pory roku. Każdego dnia czujemy się coraz bardziej znużeni, mamy podłe samopoczucie oraz z trudem podejmujemy się nowych zadań.
lekarz
Wprowadził: TownePost Network
Źródło: http://www.flickr.com

Wybitny psycholog Warszawa

Jest kilka odmiennych profesji medycznych, zajmujących się sferą ludzkiego umysłu. Zależnie od rodzaju problemu, do innych specjalistów należy się udać. Nie każdy wie, co odróżnia ich od siebie nawzajem. Przy problemach natury umysłowej w pierwszej kolejności należy wybrać się do psychologa. Terapią farmakologiczną, a więc z wykorzystaniem lekarstw, zajmuje się psychiatra. Konkretnym usuwaniem dolegliwości, które wchodzą w obszar zainteresowania psychologów, zajmuje się z kolei psychoterapia. Psycholog bowiem nie ma prawa do wykonywania konkretnego leczenia. Może natomiast je nabyć poprzez ukończenie odpowiedniego szkolenia. O zainteresowaniu pomocą psychologiczną może świadczyć częstotliwość występowania haseł takich jak „pomoc psychologiczna Wrocław” w sieci.
depresja
Wprowadził: david pacey
Źródło: http://www.flickr.com

Pomoże nam dobry psycholog, a Wrocław posiada takich wielu

Pośpiech, zawsze wysokie wymagania w każdej płaszczyźnie naszego życia oraz brak czasu na właściwy odpoczynek, mają szansę powodować, że człowiek w końcu pogubi się we własnym świecie, a co się z tym łączy, że przestanie sobie radzić ze swoimi emocjami. Dlatego powinniśmy robić wszystko, aby nie dać się zniechęceniu i trudnościom dnia codziennego, a jeżeli mimo wszystko dopadnie nas depresja Wrocław posiada dużo odpowiednich gabinetów, w których w asyście odpowiednich lekarzy będziemy mieli szansę sobie z łatwością z nią poradzić.
słonce
Wprowadził: hj_west
Źródło: http://www.flickr.com

Jak walczyć z depresją sezonową?

Depresja to choroba, o jakiej od dłuższego już czasu mówi się faktycznie dość dużo. Powinniśmy jednakże pamiętać, że depresja sezonowa to schorzenie zupełnie odmienne od zwyczajnej wersji tej choroby. Cechują ją bowiem stany obniżonego nastroju, które mają miejsce wyłącznie w wyniku niedoborów światła słonecznego, jakie w Polsce da się zaobserwować podczas zimy i jesieni. Przeważnie, depresja tego rodzaju mija wraz z pojawieniem się stosownej dawki promieniowania słonecznego. W jaki sposób jednak przetrwać miesiące zimowe, które w Polsce trwają naprawdę bardzo długo? Jak poradzić sobie z depresją sezonową?
depresja
Wprowadził: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com

Stop depresji!

Zaburzenie depresyjne powoduje, że gaśnie radość życia, przyszłość ukazuje się jako seria pustych dni, a przeszłość jawi się jako pasmo niepowodzeń. Stanowi temu, towarzyszy niechęć do świata, rozpacz i lęk. Coś, co jedni z nas biorą za otarcie naskórka, dla cierpiących na tę chorobę jest krwawą raną.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.