Firmy
pieniądze na stole
Wprowadził: christopher_brown
Źródło: http://www.flickr.com

Pożyczki dla firm. Co radzą specjaliści

Dość powszechnie wiadomo, że w chwili obecnej ogólnie pojęta branża finansowa stoi już na naprawdę bardzo wysokim poziomie rozwoju, a same pochodzące z niej usługi cechują się niemałym zróżnicowaniem.
Korporacja
Wprowadził: pang yu liu
Źródło: http://www.flickr.com

Dobre sposoby na nowe inwestycje - Newconnect oraz start-up

W dwudziestym pierwszym wieku pojawia się coraz więcej możliwości, które pozwalają na dobry zysk. Wymagana jest jednak wtedy znajomość niektórych ważnych realiów rynkowych. Teraz wśród różnych koncepcji na inwestycje naprawdę można się pogubić, niemniej niewątpliwie warto być z wiedzą ekonomiczną na bieżąco – można wówczas mnóstwo zyskać.
Zebranie pracowników
Wprowadził: Manchester University Maths
Źródło: http://www.flickr.com

Jak kompetentnie określić wartość naszej firmy?

Obecnie na rynku działa niezmiernie dużo przedsiębiorstw, które w swojej istocie prosperują, aby osiągać zysk. Jest to bowiem jedna z najbardziej znanych, ale i w tym samym czasie wypróbowanych metod na osiąganie dodatkowych przypływów pieniężnych przed podmioty.
w biurze rachunkowym
Wprowadził: Grupy .NET i IT
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób podejść do kwestii wyboru dobrego biura rachunkowego?

Prowadzenie własnej firmy w naszym kraju jest bardzo ciężkim wyzwaniem. Każdy z nas bowiem dobrze wie, że nasza ojczyzna jest wyjątkowo zbiurokratyzowanym krajem. Nieznajomość przepisów prawniczych połączonych z funkcjonowaniem firmy może w wielu przypadkach sprawić nam sporo trudności. Uporządkowanie wszelkich kwestii rachunkowych bez fachowej wiedzy jest niemalże niewykonalne. Na szczęście nie pozostajemy sami w obliczu takiego zadania. Z pomocą w tym miejscu nadchodzą nam firmy, które są w stanie poprawnie rozliczyć naszą księgowość.
cellulit
Wprowadził: TownePost Network
Źródło: http://www.flickr.com

Maszyny do papierosów - czyli, jaka rzecz bywa potrzebne, gdy posiadamy ochotę na papieroska

Lubisz palić, ale zanudził Ci się posmak "kupionych" papierosów? A być może są dla Ciebie normalnie za drogie? Pomyśl nad tworzeniem papierosków własnoręcznie! Odczytaj nasz felieton a poznasz odpowiedź, co będzie do tej rzeczy potrzebne!
faktoring międzynarodowy
Wprowadził: Ashley Van Haeften
Źródło: http://www.flickr.com

Rozwiń swą firmę poprzez korzystanie z dostępnych narzędzi i usług, to dzisiaj naprawdę łatwe

Finansowanie inwestycji związanych z rozwojem zakładu to nie taka łatwa kwestia. Nierzadko przysparza ona przedsiębiorcom sporych trudności. Niewielu spośród nich ma świadomość, że można korzystać z przystępnej opcji, jaką jest faktoring.
książka
Źródło: www.morguefile.com

Dobre biura rachunkowe

Wypełnianie ogromnej liczby papierów nastręcza zazwyczaj dosyć sporych trudności oraz powodować może wielki stres. Czy aby na pewno dobrze wypełniło się odpowiedni dokument? Błędy w formalnościach mogą być czasami kosztowne, z tej przyczyny zaleca się ich unikanie.
solarium

Reklama outdoorowa, podstawą dla zmaksymalizowania sprzedaży

Skuteczna kampania promocyjna to fundament dla praktycznie każdego sortu działalności. Bez niej dotarcie do potencjalnych klientów jest nie tyle trudne, co zwyczajnie niemożliwe. Pośród opcji przeprowadzania kampanii na samej górze listy marketingowej plasuje się reklama outdoorowa – głównie w postaci billboardów.
wydajność

Inwentaryzacja środków trwałych wspomoże działalność przedsiębiorstwa

Szanse oraz cele, jakie daje inwentaryzacja środków trwałych są niesamowicie szerokie, a należy do nich np. ustalanie rzeczywistego planu aktywów na poszczególne dni. Wśród możliwości, jakie zagwarantować może inwentaryzacja środków trwałych wskazać można także możliwości porównywania stanu obecnego ze stanem księgowym. Dzięki temu można określać różnice, jakie w określonych okresach wystąpiły i wymienione różnice dokładnie liczyć. Dodatkowo inwentaryzacja środków trwałych umożliwia doprowadzenie stanu księgowego do stanu rzeczywistego bez większych problemów wynikających z zaniechania.
image - firma
Wprowadził: Gobierno de Chile
Źródło: http://www.flickr.com

Bhp Warszawa oferuje przypomnieć regularnie

Gdy mamy firmę, to powinniśmy wykonać wszystko co w naszej mocy, by pracownicy umieli zachować główne zasady bezpieczeństwa, gdyż tylko, przez to będziemy mieli szansę posiadać pewność, że będą unikać wypadków, które mają szansę zagrozić ich życiu, a firmę wystawić na spore straty.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.