Operacja
Doktor
Wprowadził: US Army Africa
Źródło: http://www.flickr.com

Techniki oraz metody rekonstrukcji naderwanego więzadła krzyżowego, często spotykanego urazu.

Uprawianie różnych dyscyplin sportowych nierozerwalnie wiąże się z możliwością wystąpienia kontuzji. Pojawiają się one z przy wielu różnych okolicznościach, czasami ktoś jest za mało rozciągnięty, niekiedy zostanie sfaulowany, a innym razem starczy po prostu źle stanąć. Jednym z najczęściej pojawiających się urazów kolan, szczególnie u narciarzy lub piłkarzy, jest naderwanie więzadła krzyżowego.
Kobieta u lekarza
Wprowadził: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Powiększanie członka – które sposoby cechują się dziś największą popularnością wśród mężczyzn?

Wielkość penisa ma dla wielu mężczyzn priorytetowe znaczenie, tak samo jak dla kobiet, wielkość piersi. Panie już od dawna mają do dyspozycji nowoczesne operacje powiększania piersi, jakie są obecnie dużo bardziej popularne. Panowie natomiast musieli walczyć ze swoimi kompleksami samodzielnie. Obecnie jednakże coraz większym zainteresowaniem charakteryzują się zabiegi powiększania penisów. Które z rozwiązań są najbardziej popularne?
chirurg ogólny poznań
Wprowadził: NEC Corporation of America
Źródło: http://www.flickr.com

Czym jest przepuklina, jakie będą jej najbardziej charakterystyczne objawy i jak można ją leczyć.

Jednym z dość często występujących problemów wiążących się z narządami wewnętrznymi jest przepuklina. Ta dolegliwość polega na tym, że jakaś część organów zaczyna się przesuwać poza miejsce, w którym normalnie powinna być zlokalizowana.
patchworkowa poduszka
Wprowadził: Suzette Pauwels
Źródło: http://www.flickr.com

Czy istnieje możliwość całkowitego usunięcie żylaków?

Niestety jeśli pojawiły się żylaki to jest to słabość, której nie można już zatrzymać. W takiej okoliczności potrzebne jest ich pełne wyeliminowanie.
Lekarz z pacjentką
Wprowadził: COM SALUD Agencia de comunicación
Źródło: http://www.flickr.com

Operacje plastyczne - jedno z ciekawszych zastosowań dla dzisiejszych osób

Wizerunek jest obecnie bardzo znaczący i coraz więcej osób kieruje na niego wyjątkowo większą uwagę. Zależy nam, aby napotkane na mieście osoby zwróciły na nas atencję, a znajomi pochwalili za ładny wygląd. Nie sposób ukryć, że w najogromniejszym stopniu poświęcają temu czas kobiety, które potrafią poświęcać nieco godzin codziennie, aby dobrać właściwą stylizację lub fryzurę.
Kobieta u lekarza
Wprowadził: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Plastyka warg sromowych – co powinnaś wiedzieć, jeżeli zamierzasz skorzystać z tego zabiegu?

Panie nie za każdym razem są usatysfakcjonowane z wyglądu swoich miejsc intymnych. Niezwykle częstym problemem jest przerost warg sromowych bądź ich asymetryczność, co może przyczyniać się do dyskomfortu na co dzień, podczas kontaktów intymnych, trudności z dobraniem pasującej bielizny, a także ból. Rozwiązaniem tej niedogodności jest plastyka warg sromowych. Jak przebiega tego typu zabieg?
żołądek
Wprowadził: Hey Paul Studios
Źródło: http://www.flickr.com

Jakim sposobem efektywnie zgubić nadprogramowe kilogramy

Spora ilość osób ucieka się do stosowania przeróżnego rodzaju diet, aby wygrać z otyłością. Tymczasem wielu z nich powraca do swojej dawnej wagi krótko po ukończonej kuracji . W rezultacie dochodzi do zaostrzenia diety jak też zastąpienia poniektórych posiłków specjalnymi napojami dietetycznymi.
dziewczyna
Wprowadził: Drew Imagery
Źródło: http://www.flickr.com

Czy operacja plastyczna dróg rodnych jest dziwactwem?

Ludzkie ciało ze swojej istoty często jest niedoskonałe. W ciągu codziennego życia niejednokrotnie dostrzegamy rozmaite niedociągnięcia naszego ciała, które chcemy koniecznie zmienić. Wiele z nich nie stanowi ogromnego problemu, pomimo tego wpływają w istotny sposób na położenie naszej psychiki. W związku z taką sprawą niejednokrotnie jesteśmy zmuszeni do wyszukiwania sprawnych procedur zmiany swojego wyglądu.
Kiedy dusza choruje
Wprowadził: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.

Operacja zaćmy ze znieczuleniem oka u osób w starczym wieku.

Postęp cywilizacji i coraz większa ilość czasu spędzana przed najróżniejszymi ekranami powodują u ludzi różne choroby. Nadwaga, kłopoty z kręgosłupem i sercem, a także najróżniejsze schorzenia wzroku pojawiające się u coraz młodszych ludzi.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.